Ripple xrp - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
14.09. 2017 23:02  | 

Ripple ir īpaša veida decentralizēta digitālā valūta, peer-to-peer maksājumu sistēma, un tā vairāk nekā tikai nodrošina platformu apmaiņai. Tas nedarbojas, lai apmainītu preces un pakalpojumus ar valūtu, drīzāk tas ir līdzeklis vienas valūtas konvertēšanai citā, un tai nav nepieciešama centrālā apmaiņa ar šo konvertēšanu. Pirms pieciem gadiem tā uzsākšanas laikā tika paziņots, ka "Ripple" nodrošinās "drošus, tūlītējus un gandrīz bezmaksas jebkāda lieluma finanšu darījumus bez maksas".

To izveidoja cilvēku grupa, proti: Arthur Britto, David Schwartz un Ryan Fugger, un tā darbojas ar tādu pašu vienprātīgu digitālo virsgrāmatu, uz kuru attiecas lielākā daļa citu kriptogrāfijas valūtu; tā tiek iegūta arī kā citas decentralizētas valūtas, piemēram, Bitcoin. Šī publiskā digitālā virsgrāmata ir kopīga, kuras saturu lemj ar vispārēju vienošanos vai vienprātību.

Šeit ir interesants jautājums, ka Ripple darbosies, lai darījums turpinātu darboties ar tīklu Ripple, kas ir vajadzīgs? Tam ir nepieciešamas divas puses: regulēta finanšu iestāde (kas tur līdzekļus) un tirgus līderi. Pirmā puse arī izsniedz atlikumus klientu vārdā, bet otra puse - klienti - nodrošina likviditāti valūtā, ar kuru tie vēlas tirgoties.

Dažas digitālās valūtas funkcijas, kas balstītas uz pierādījumu par darbu vai pierādījumu par stake, bet ar Ripple, tas darbojas ar konsensa shēmu. Tas ļauj vairāk uzticēties starp iesaistītajām pusēm, un tas stiprina vispārējo tīklu Ripple.

Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts jau agrāk kļuva par vienu no lielākajiem Ripple galvenajiem validatoriem, taču ir arī citi nozīmīgi uzņēmumi un interneta pakalpojumu sniedzēji, kas piedalījās digitālo valūtu validācijā.

Pēc grupas domām, Konsultatīvā grupa, lai palīdzētu trūcīgajiem, Ripple "ļaus vienādranga serveru arhitektūrai atvieglot vērtību kustību starp finanšu iestādēm. Tas ļauj finanšu pakalpojumu uzņēmumiem veikt tiešos maksājumus savā starpā gan dažādos tīklos, gan ģeogrāfiskajās robežās, gan arī valūtās. "

Viena interesanta lieta par valūtas tīklu, tīklu Ripple ir tas, ka to nevar izslēgt, un tas nozīmē, ka to no uzņēmējdarbības nodos ļoti grūti, un tas ir liels potenciālo investoru un ieinteresēto pušu priekšrocības.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka kopš tās izveides arvien pieaug finanšu iestāžu un banku skaits, lai pieņemtu Ripple kā maksāšanas līdzekli, un šis skaits joprojām pieaug. Patiesībā, saskaņā ar vienu cienījamu avotu, "izplatītie žurnāli, piemēram, Ripple sistēma, ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar kriptokultūrām, piemēram, Bitcoin. Mēs izskatīsim šīs priekšrocības un trūkumus vēlāk šajā rakstā.

Priekšrocības

  1. Ripple var lepoties ar visvienkāršāko ciparu valūtas ātrākajiem norēķinu laikiem bloku tīklā. Saskaņā ar ziņojumiem, tā var apstrādāt vairāk nekā simts darījumu sekundē.
  2. Tas piedāvā maksājuma veidu bez maksas, tas ir, tas ir pilnīgi brīvi izmantot. Tas ir ļoti liels iedrošinājums tiem, kas plāno to ieguldīt.
  3. Ripple tīkls ir ļoti drošs tīkls, jo tas ir paredzēts, lai uzreiz atteiktu ļaunprātīgos lietotājus un automātiski atkal sāktu darboties. Tas garantēs, ka jūsu grūti nopelnītie ienākumi netiek apgāzti. Tā kā neviens nevar izslēgt tīklu, jūs varat būt pārliecināti par pastāvīgu uzņēmējdarbību, kad jūs to ieguldāt.

Trūkumi

  1. Tas, kā tas ir veidots, skaidri parāda, ka tas nekad aizstās attiecīgās valūtas pilnībā.
  2. Tā kā jūs varat izvēlēties, ar ko vēlaties panākt vienprātību, jums ir nepārtraukti jāuztur šis saraksts, jo pēc tam, kad tas ir sadalīts, tas var ietekmēt jūsu tirdzniecību.

Kur / Kā to iegādāties

Tāpat kā jebkura ciparu valūta, jums ir jāiegūst seifs, un šajā gadījumā ir jāizmanto kupons. Tad nākamais solis ir nopirkt Bitcoin. Es uzskatu, ka jūs zināt, kā to izdarīt, bet, ja jums tā nav, jūs varat noteikt piemērotu apmaiņu, lai iegādātos jūsu Bitcoin.

Parasti, kad jūs apmeklējat apmaiņu, jūs piegādāsiet informāciju un pievienosiet maksājuma veidu. Piemēram, tas var notikt, izmantojot jūsu kredītkarti, un pēc tam, kad tas ir izdarīts, jūs varat turpināt finansēt savu kontu ar apmaiņu un pēc tam iegādāties Bitcoin.

Pēc tam apmeklējiet Changelly, arī kriptvūžu apmaiņu (varat veikt vienkāršu google meklēšanu). Jums nepieciešams reģistrēties šeit un iestatīt savu kontu. Pēc tam jūs varat turpināt, lai apmainītos ar Bitcoin par Ripple.

Tas nav viegls uzdevums, pērkot Ripple taisni, bet vispirms ir ieteicams nopirkt Bitcoin un pēc tam nomainīt to ar Ripple

Tirdzniecība ar Ripple

Tā kā tā ir bezgalīgā maksa un darījumu ātrums, tā ir ļoti populāra tirdzniecības valūta. Tāpēc mēģiniet sasniegt tirdzniecības platformu. Piemērs ir AVATRADE. Šajā platformā jūs varat būt pārliecināti, ka aktīvi tirgojat digitālās valūtas, piemēram, Ripple un citus aktīvus.

Aizpildiet savu informāciju, lai atvērtu kontu. Pēc tam, kad jūs to izdarīsit, jūs varat noklikšķināt uz cilnes "Internets tirdzniecība" un turpināt iegādāties preces ar savām Ripple monētām.

Ripple uzglabāšana

Lai saglabātu Ripples, vispirms izveidojiet Ripple kuponu. To varat izdarīt vietnē GateHub.net, kas ir viena no visvairāk nodrošinātām vietnēm. Un, ja jūs zināt mazliet kodēšanu, jūs faktiski varat lejupielādēt kabeli no vietnes.

Pēc tam jūs lūgs ģenerēt Ripple klēpjdatu adresi, un tam automātiski tiek parādīts PIN vai slepenais taustiņš. Ar šo taustiņu jūs varēsiet piekļūt savam kontam un pārsūtīt līdzekļus, pārskaitīt līdzekļus un veikt darījumus. Atcerieties vienmēr saglabājiet savu slepeno atslēgu un, ja iespējams, pierakstiet to.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. viļņošanās, droši tūlītēji darījumi, finanšu iestādes, korporatīvā kriptvulāte, MIT, norēķinu slānis, ātrā, digitālā valūta, XRP, maiņa, banku darījumi
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.