Seit ir viss kas jums jazina par ethereum - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
20.12. 2018 10:57  | 

Ethereum noteikti ir izveidojis tirgu krustvioku valūtā nozarē. Pēc Bitcoin tā var būt vispopulārākais vārds visiem jaunpienācējiem digitālajā tirdzniecībā.

Tātad, kas īsti ir Ethereum? Paskatīsimies

Ethereum ir atvērtā koda programmatūras platforma, kuras pamatā ir bloķēšanas tehnoloģija, kas ļauj izstrādātājam ne tikai veidot, bet arī izvietot decentralizētos lietojumprogrammas. Saskaņā ar definīciju savā oficiālajā tīmekļa vietnē Ethereum ir definēta kā platforma, kas ļauj īstenot viedus līgumus; tie ir lietojumprogrammas, kurām atļauts palaist sākotnējā formā; viņiem nav nekādas cenzūras vai cita veida iejaukšanās no trešās puses; tie darbojas tieši tā, kā izstrādātājs tos izstrādājis un izstrādājis.

Ethereum vēsture

Ethereum bija projektējis krievu-kanādiešu programmētājs ar Vitalika Buterina vārdu, kad viņam bija tikai 19 gadi. 2013. gadā Buterins strādāja ar bitēnu, kad viņš uzskatīja, ka kriptogrāfijas valūtam nav savas lietotnes attīstības skriptu valodas. Kad ideja nebija labi saderīga ar padomi, jaunais Buterins sāka strādāt pie sava un beidzot izveidoja programmēšanas valodu bloku shēmā, kuru var izmantot, lai izveidotu līgumus - viedus līgumus.

Ethereum tika oficiāli paziņots 2014. gadā Maiami bitkuņu konferencē.

Ethereum digitālā valūta ir Ether

Programmatūras platformas izveide radīja Ethereum fondu, kas tika izveidots, lai vadītu un virzītu attīstību. Neilgi pēc tā izveidošanas Ethereum ražoja savu monētu pēc ētera nosaukuma, kas saīsināts kā ETH, kas ir visa Ehtereum ekosistēmas valūta.

Kopš tā publicēšanas 2014. gadā, ir vairāk nekā 950 Ehtereum projektu, un šodien ETH žetona vērtība ir aptuveni 1000 ASV dolāru, kas bija tikai daži centi tās izveides brīdī.

Ethereum minning

Ikreiz, kad tirgotājs vēlas veikt darījumu vai persona vēlas izveidot viedu līgumu, viss notikums tiek ierakstīts publiskajā virsgrāmatā. Pasākumu pamatdatorā apstiprina globāls datoru tīkls, kas ir savienots ar Ethereum ekosistēmu. Šos datorus var saukt par "mineriem".

Vienkārši sakot, "minerāli" principā apstrādā visus darījumus. Šiem datoriem ir vajadzīga liela skaitļošanas jauda, lai atrisinātu algoritmus un problēmas, lai radītu ETH kā atlīdzību. Šīs problēmas risināšanai nepieciešamais jaudas apjoms ir galvenais kalnrūpniecības trūkums, tāpēc Buterin plāno veikt dažas sistēmas izmaiņas.

Lūk, kā Ethereum darbojas

Tāpat kā bitcoīns, blockchain darbojas kā Ethereum publiskā virsgrāmata, kurā reģistrē visus darījumus un notikumus. Gan bitcoin, gan ethereum grāmatas darbojas gandrīz tādā pašā veidā.

Izskaidrosim tālāk;

Ethereum tīkls uzglabā viedus līgumus un darījumus ar datu blokiem, kurus minē vai izveido dažādi lietotāji. Šie bloki pastāv ķēdes formā. Izveidotie bloki tiek izplatīti citiem lietotājiem, kuri pārbauda tā autentiskumu un precizitāti.

Ethereum nav kriptogrāfijas valūta, bet ir ēteris

Lielākais nepareizs priekšstats ir tas, ka eriteum ir digitālā valūta; bet, kā paskaidrots iepriekš, ethereum ir programmatūra, kas var izvietot daudzas citas programmatūras. Visi darījumi un notikumi eteruma ekosistēmā tiek veikti, izmantojot ETH vai ēteri, kas ir digitālā valūta. Ja vēlaties izveidot līgumu vai mainīt esošo līgumu, jums jāmaksā ETH, lai veiktu izmaiņas.

Šie bija tikai visvienkāršākie fakti par Ethereum, kas tika apkopoti šajā rakstā, lai vienkāršotu visu jēdzienu visiem jaunajiem tirgotājiem vai izstrādātājiem, kuri vēlas saprast, kā darbojas Ethereum ekosistēma un tīkls.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. kriptogrāfijas valūta, eeterums, ēteris, digitālā valūta, blokkašīna
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.