Stratis strat - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
15.09. 2017 20:24  | 

Stratis ir izcils jauninājums, jo tas nav monēta; drīzāk tas ir vienkārši platforma. Stratis ir Blockchain-as-a-service (BaaS) platforma, kas izveidota, lai sniegtu risinājumus finanšu sektora korporācijām, kas vēlas izmantot Blockchain tehnoloģiju priekšrocības. Stratis ļauj uzņēmumiem izveidot pielāgotus blokšainu lietojumprogrammas ar nepieciešamajām funkcijām, padarot izstrādes procesu vienkāršāku un paātrinot blockchain projektu izstrādes dzīves ciklu.

Stratis ļauj izveidot atsevišķus, privātus blokshēmas, ko var sākt trešo personu organizācijas, kuras var pielāgot tās savām vajadzībām. Šie blockchains (sānu saites) ir piestiprinātas galvenajā Stratis bloku ķēdē. Tiem var piekļūt, izmantojot Lite klientus un API.

Korporācijas var izmantot Stratis sānu sazobes, lai uzsāktu to blokadzaru lietojumprogrammas, kam nav raksturīgās izmaksas un sarežģījumi, veidojot un saglabājot savu bloka šūnu tīkla infrastruktūru. Turklāt šie uzņēmumi var arī izmantot priekšrocības un apvienot jau esošās funkcijas, kas atrodamas citos blokčajos, piemēram, Ethereum vai Waves.

Stratis, vietējā valūta Stratum platformā, būs nepieciešama, lai izveidotu un dzēstu šos bloku ķēdes. Šīs privātās ķēdes ir balstītas uz galveno Stratischain kodu un sānu ķēdēm, kas ir savietojamas, un pārsūtīšana starp abiem ir vienkārša.

Stratis platforma tiks veidota uz C # Stratis Bitcoin pilna mezglu platforma un ietvaru, kas tiks izstrādāta virs NBC Bitcoin bibliotēkas, kas ir gandrīz pabeigts Bitcoin Core portāls, kas rakstīts C # un .NET, izmantojot blockchain izstrādātāju Nicolas Dorier. Tā kā NBitcoin tika izstrādāts tīrā C # formātā un izmanto .NET sistēmu, to ir vieglāk uzturēt un attīstīt salīdzinājumā ar tradicionālo C Bitcoin Core pirmkodu.

Turklāt Stratis komanda nodrošinās arī konsultāciju pakalpojumus, konsultēs uzņēmumus par to, kuras funkcijas izmantot un kā tos īstenot. Stratis sāks darboties kā Londonas konsultāciju firma un pāriet uz starptautiskiem spēļu laukiem, ja pieprasījums to prasīs.

Priekšrocības

  1. Tā ir platforma, lai programmētu geeks, lai radītu neierobežotu inovāciju.
  2. Tas apvieno Bitcoin drošību ar jaunāko tehnoloģiju blokchain tehnoloģiju attīstību, lai izveidotu savu drošību.
  3. Augsti novērtēti ieguldītāji visā pasaulē.
  4. Pateicoties algoritma pierādījumiem, tas piedāvās zemāku emisiju līmeni un zemu piepūstu.

Trūkumi

  1. Tā nav masu platforma, tāpēc tiek sagaidīts lēnāks pieņemšanas process.
  2. Vēl nav pieņemti daudzi globālie tirgotāji.

Kur / Kā to iegādāties

Labākais veids, kā nopirkt Stratis, ir, izmantojot apmaiņu. Daļa apmaiņas ļaus jums nopirkt tieši ar savu naudu, iespējams, izmantojot kredītkarti vai Mastercard. Daži no tiem var arī ļaut viņiem veikt tiešu pārskaitījumu.

Bet liels skaits apmaiņu, kas vēlas pārdot Stratis, vispirms dod priekšroku jums, bet kopējai digitālajai valūtai, piemēram, Bitcoin. Kad jūs saņemsiet to, viņi jums palīdzēs Swap to par Stratis.

Piemēram, Changelly, pazīstama tiešsaistes kriptvūžu apmaiņas vietne, jums ļaus tikai mijmaiņas Stratiša bitinotiem.

Poloniex ir plaši atzīts par pasaulē lielāko alternatīvo digitālo valūtu apmaiņu, un STRAT tirgo kā BTC pāru.

Bittrex ir inovāciju un paplašināšanās priekšplānā, viņi lepojas ar to, ka Bittrex ir pievienoti tieši pēc starta dienas. Tie ir vieni no labākajiem pasaules kriptotu apmaiņas vietnēs.

Bittylicious, Apvienotajā Karalistē veiktā apmaiņa ļauj Fiat pārveidot. Viņi uzskata, ka tas ir labākais veids, kā izvairīties no Bitcoin nestabilitātes. Kā Apvienotās Karalistes iedzīvotājs, jūs varat iegādāties STRAT par Bittylicious.

Tirdzniecība ar Stratis

Tā kā tas ir patiess ar kādu citu kriptogrāfijas valūtu, ko tirgi visā pasaulē nespēj viegli pieņemt, vislabākā platforma tirdzniecībai būs ar kādu tiešsaistes tirdzniecības apmaiņu. Ar Sytratis esmu uzskaitījis kādu apmaiņu, kas palīdzēs jums pārdot savas monētas precēm un pakalpojumiem, varbūt arī citām kriptokultūrām.

  • Bitrex
  • Kriptoja
  • Hitbtc
  • Poloniex

Stratisa uzglabāšana

Mēs redzam ārkārtīgi gudru taktiku, kas tiek izmantota, lai sagrautos drošības sistēmas, kas mums ir jāaizsargā. Datorurķēšana un zādzība kļūst arvien lielāki draudi, tādēļ to, ko var darīt, lai aizsargātu sevi un savas digitālās valūtas?

Ar Stratis vērtības pieaugumu tik strauji, cilvēkiem ir liels stimuls, lai mēģinātu nozagt jūsu Stratis žetonus, tādēļ, uzglabājot tos, jums ir jāievēro īpaša piesardzība. Ja ierīcē tiek glabāts liels skaits STRAT, jūsu galvenajām problēmām vajadzētu droši aizsargāt jūsu žetonus. Kamēr nav perfekta sistēma, kas nodrošina jūsu $ STRAT marķierus, ir daži soļi, ko varat veikt, lai novērstu jebkādus ļaunprātīgus mēģinājumus nozagt jūsu žetonus.

Ja jūs nolemjat izmantot papīra kupolu, tas ir bezsaistes seifs, lai uzglabātu ļoti lielu Stratis daudzumu, pārliecinieties, ka neaizmirstiet savu pieteikšanās informāciju, jo, ja jūs to darāt, jūsu aktīvs varētu būt pazudis uz visiem laikiem.

Gadījumā, ja izvēlaties mobilo seifu, mēģiniet nevis iegūt vīrusu, vai vēl labāk, instalējiet ļoti drošu pretvīrusu programmu.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. stratis, baas, pielāgoti blokčeina pieteikumi, sidechains, nbitcoin, pierādījums par likmi, swipping bitcoin, tirdzniecības kripto, bittrex, hitbtc, strat
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.