Svarigas lietas kas jums jazina pirms ieguldisanas kriptografijas valuta - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
04.10. 2018 13:03  | 

Mēs visi esam dzirdējuši par to, kāda veida bagātība var būt kriptogrāfijas valūtā; turklāt ideja ieguldīt digitālajā naudā ātri kļūst populāra investoru vidū un finanšu nozarē. Tāpēc ir tikai dabiski izmēģināt veiksmi. Tomēr jums labāk jāsaprot jēdziens, pirms pietrūkst; jums jāzina realitāte no vēlamās domāšanas un attiecīgi jāpielāgo jūsu cerības. Tas palīdzēs jums veikt pareizo ieguldījumu un tirdzniecības izvēli.

Šeit ir dažas lietas, kuras jums vajadzētu saprast, pirms ieguldāt savu naudu kriptogrāfijas valūtā.

Zini, ko vēlaties, un noteikti mērķi

Pirms sākat, jums ir jābūt skaidram, kāpēc jūs vēlaties ieguldīt kriptovaršu tirgū. Vai jūs meklējat īstermiņa peļņu, ilgtermiņa ieguldījumu iespējas vai vienkārši vēlaties redzēt, kas tur ir? Šie ir daži no jautājumiem, kas jums jāuzdod sev pirms sākat darbu. Atbilde uz šiem jautājumiem sniegs jums skaidrību un palīdzēs jums stratēģēt labākus un efektīvākus ieguldījumu plānus.

Pirms sākat, jums ir jāsaprot koncepcija

Tas ir ļoti svarīgi, lai jūs saprastu, ar ko jūs nokļūstat. Pirms sākat ieguldīt lielu naudu, jums ir nepieciešama vadība un apmācība. Iepazīstieties ar dažādām pieejamajām digitālajām valūtām un tādiem jēdzieniem kā blockchain, kalnrūpniecība, kabatas portfeļi, kriptvūžu makšķerēšana un citi svarīgi faktori, kas spēcīgi ietekmēs jūsu peļņu un jūsu bagātības drošību. Vienkārši sakot, veiciet mājasdarbu, pirms sākat ieguldīt.

Nemēģiniet kļūt par miljonāru nakti

Mēs turpinām klausīties stāstus par to, kā tirgotājs to ietekmēja ar vienu tirdzniecību vai kā digitālā nauda pārņems pasauli. Uzticība nedaudz atšķiras; kad jūs sāksiet ieguldīt, jūs redzēsiet, ka tas prasa pacietību un rūpīgu ieguldījumu plānu, lai sāktu gūt peļņu. Šī ambīcija kļūt bagātai uz nakti var izraisīt nepareizus un pārsteidzīgus lēmumus; jūs varētu arī kļūt par krāpšanu upuri. Nemēģiniet veikt īsceļus; spēlēt saskaņā ar noteikumiem un neattiecas uz tīmekļa vietnēm vai brokeru platformām, kas īsā laika posmā apsola milzīgas priekšrocības un peļņu.

Kriptvagonu tirdzniecība nav tāda pati kā akciju tirgus tirdzniecība

Daudzi akciju tirgus investori liek jaunienācējiem kļūdīties, domājot, ka kriptvollu tirdzniecība darbojas vienādi; tā nav patiesība! Pirmā lieta, kas jums jāatceras, ir tāda, ka kriptogrāfijas valūta nav krājums, tāpēc jūs to nevarat nosvērt kā vienu. Kopējais tirgus ir daudz svārstīgāks nekā akciju tirgus, kas nozīmē, ka jūsu ieguldījumu stratēģija ir jāveido, ņemot vērā strauji mainīgās tendences tirgū. Jūs nevarat piemērot tādas pašas metodes un stratēģijas digitālās valūtas tirdzniecībai

Vispirms izmēģiniet virtuālo tirdzniecību

Pirms jūs sākat veikt reālas investīcijas, jums vajadzētu iegūt karsto no tirgus, izmantojot virtuālo tirdzniecību. Ir daudz starpniecības platformu un tīmekļa vietņu, kas piedāvā bezmaksas virtuālo tirdzniecību. Šīs platformas ļauj tirgot un ieguldīt, izmantojot virtuālu bagātību, kas nozīmē sliktu lēmumu vai jaunpienācēju kļūdu, neko nemaksās. Tomēr jums vajadzētu izmēģināt tikai šīs demo tirdzniecības apmācības, ko piedāvā cienījama platforma.

Nelietojiet visu iekšā

Ir taisnība, ka laime dod priekšroku treknrakstam, bet tāpat ir taisnība, ka jūs nekad nevajadzētu novietot visas savas olas vienā grozā. Ja jūs domājat, ieguldot lielus kriptogrāfijas valūtā, jums katru reizi būs lielas atlīdzības, jums ir nepareizi. Kriptvollu tirgus ir diezgan svārstīgs; tādēļ, strauji mainoties tendencēm, nav gudrs lēmums ieguldīt visu savu naudu un uzkrājumus uzreiz. Sāciet lēni un rīkojieties piesardzīgi.

Šīs ir tikai dažas no lietām, kas jums jāņem vērā, pirms esat gatavs veikt lielu pārvietošanos. Atcerieties, ka kriptvizuālajam tirgum ir nākotne; tas ir labs investīciju variants, taču tam ir nepieciešams, lai jūs būtu uzmanīgi un aprēķinātu katru savu darbību.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. ciparu valūta, digitālā nauda, ​​blokshēma, digitālās kabatas portfeļi, digitālā virsgrāmata
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.