Tirdzniecibas platformu tehnologiju jaunas tendences - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
22.08. 2017 13:51  | 

Ja vien jūsu produkts nepiedāvā katru tirdzniecības instrumentu uz zemes virsmas bez tik plašas summas, tas ir neveikls

Tirdzniecības platformas nesen ir vērojušas visbūtiskākās izmaiņas laikmetā. Apskatīsim šos sasniegumus un to sekas.

Jau vairāk nekā 10 gadus visu tirdzniecības platformu pamats ir saistīts ar Flash, Java un .NET tehnoloģijām. Tas nesen ir mainījies, jo HTML5 strauji un skaidri kļūst par labvēlīgu iezīmēšanas valodu platformas pakalpojumu sniedzējiem. Ar mobilo tirgotāju un Mac lietotāju procentuālo daudzumu, kas strauji pieaug, viegla un daudzplatforma HTML5 parasti tika atšķirta, jo lielāko daļu ierīču un operētājsistēmu atbalsta galvenā tehnoloģija.

Neskatoties uz to, ka šis solis nav ierobežots platformu nodrošinātājiem, mēs nevaram noliegt, ka finanšu nozare gigantiski gūst labumu no šīm pārmaiņām. Savstarpēja saikne, konsekvence, uzlabota pieejamība; Uzlabota sadarbība, pārrobežu pārlūku un mobilo ierīču optimizācija un lielāka atsaucība ir pavisam nesen daļa no priekšrocībām, kas pievienotas HTML5 kodētajai tirdzniecības platformai.

Platformu pakalpojumu sniedzēji var sabojāt progresīvus kartēšanas rīkus, iekļautu video plūsmas, ātru tirdzniecību, atsaucību un pielāgojamību, kas ievērojami uzlabo lietotāju pieredzi. Neraugoties uz to, ka lielu skaitu šo priekšrocību var atrast iepriekšējās tirdzniecības platformās, kurās darbojas Flash / Java / .NET; HTML5 balstītas tirdzniecības saskarnes kodēšana pašlaik ir mazāk sarežģīts uzņēmums, kas pārveido multimediju un grafisko integrāciju un uzlabo programmatūras semantiku.

Tirdzniecības pusē lietotāji saņem maksas no ātrāka platformas reakcijas, pilnībā integrētiem rīkiem, pielāgojamiem skata attēliem, kā arī, cita starpā, uzlabotu mobilās tirdzniecības pieredzi.

Kas notiek, ir tas, ka platformu nodrošinātāji savās tirdzniecības platformās var iepakot arvien vairāk rīku un funkciju. Dažādas pielāgojamās kartēšanas sistēmas, tehniskie rādītāji, tirdzniecības roboti, sociālā tirdzniecība un dažādi opciju veidi (bināro risinājumu platformām) pašlaik ir pilnībā integrētas tirdzniecības platformās.

Kā tirgotājs, izmantojot šos rīkus un funkcijas vienā saskarnē un spēju tos pieslēgt reāllaikā, bez ierobežojumiem var uzlabot savas tīmekļa un mobilās tirdzniecības pieredzi.

Starpniekiem nekad vairs nevajag importēt šos rīkus un funkcijas no trešās puses. Platformu pakalpojumu sniedzēji pašlaik ir gatavi bez pūlēm integrēt tos savā platformā, neuztraucoties par Java / Flash / .NET kodēšanu, savukārt tirgotāji iegūst labumu no bagātākas tirdzniecības platformas ar uzlabotu izpildi. Tas ir win-win ... win.

Veicināt izaugsmi

Ģeogrāfiskās atrašanās vietas izsekošanas attīstība vēlāk ir ļāvusi mākleriem piedāvāt augstāku izpildes un atbildes līmeni saviem tirgotājiem. Iespējams, ka brokerim ir daži serveri, kas atrodas dažādās ģeogrāfiskajās zonās, tad tirgotājs no konkrētas valsts pēc tam tiks tieši saistīts ar pareizo serveri un novērtēs ātrāku darījumu izpildi zemākas latentuma dēļ.

Izmantojot node.js izpildlaika vidi (kas līdzīgi darbojas arī lielākajā daļā galveno platformu), datu plūsma, kas parādīta tirdzniecības platformās, visos kontos kopumā ir ātrāka. Turklāt node.js ērtības, līdz ar to ātrumu un pielāgošanās spēju, padara to par perfektu izpildlaika vidi, kas platformu pakalpojumu sniedzējiem tiek izmantota attiecībā uz reāllaika datu plūsmām tirdzniecības saskarnē, neuzsverot nekādas bloķētās procedūras, jo node.js būtībā nekad neizpilda I / O sadalīta sekundē.

Nenoliedzami, tas, ko node.js veic, ir datu sūtīšana programmatūras priekšējā galā, kad serveris saņem datus - ar ļoti lieliem ātrumiem.

Pēdējo pāris gadu laikā programmatūras izstrādātāji un, jo īpaši tirdzniecības platformas nodrošina, praktiski ir ierobežojuši savu tirdzniecības interfeisa vispārējās sistēmas pārvērtēšanu. Tā kā šajā brīdī ir tikai klišeja, inovācija nepārtraukti attīstās, ja jūsu programmatūra.

Ņemot vērā pašreizējo pieprasījumu pēc šīs nozares, kas regulāri attīstās, ja vien jūsu programmatūra katram tirdzniecības instrumentam nedarbojas uz zemes virsas bez tik liela viena mikrosekundes latentuma, tu esi senais.

Piešķiriet to piecus gadus, un mēs varam ļoti labi ierasties.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Finanses, tirdzniecība, binārie, krājumi, investīcijas, platforma, tirgotājs, brokeris
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.