Top piecas veiksmigas strategijas tirdzniecibas binaras iespejas - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
06.08. 2017 23:00  | 

Iespējams, ka jūs tirgojat bez stratēģijas vai tehnikas, lai palīdzētu jums ar bināro iespēju, jums vajadzētu

Tirdzniecība ar bināro risinājumu ir viena no svarīgākajām tendencēm finanšu tirgos šodien. Gan pieredzējušie, gan amatieru tirgotāji piedalās sacīkstēs, lai iekļautos to ieguldījumu portfeļos. Daudz kas ir tāpat kā jebkura cita tirdzniecības platforma vai bizness, jums vajadzētu izmantot stratēģiju, kuras mērķis ir droši gūt peļņu.

Ja bez stratēģijas vai tehnikas, lai jūs varētu tirgot binārās iespējas, jums vajadzētu uzskatīt sevi par azartspēlēm. Atkarībā no situācijas nav īpaši drošas tirdzniecības binārās iespējas, jo tas ilgtermiņā nedarbosies jums un var likvidēt zaudēt lielāko daļu no jūsu ieguldījuma. Jums būs nepieciešama spēcīga stratēģija, kuru jūs varat izmantot bez kavēšanās, kas ļaus jums izdarīt pareizas prognozes. Turklāt jums ir jāizmanto tehnika, kas jums labi izskatās un kas droši veido jūsu izredzes uzvarēt.

Bet vai tirdzniecība

Stratēģijas tiek iedalītas divās grupās kopumā. Šīs klasifikācijas ir;

  • Uz derībām balstītas stratēģijas - šajās stratēģijās tiek pieņemts, ka ieguldījums izmantos viltojumu paņēmienus, neatkarīgi no tā, vai viņi zina par budžeta tirgiem vai nē. Šīs procedūras izmanto dažas stratēģijas, kuru mērķis ir iegūt iespēju uzvarēt. Stratēģijas, ņemot vērā ziņas, ir labākais piemērs šajā klasifikācijā.
  • Tirgus uzvedības stratēģijas - Šajās stratēģijās ieguldītājs pilnībā atkarīgs no tehniskās un statistiskās informācijas, kas ir tūlītēji pieejama vai ko viņi ir izmeklējuši un strādājuši. Lai gan šīs stratēģijas ir nedaudz grūtāk saprast un apgūt, tās ir visuzticamākās, jo tās ir objektīvas. Ir izveidotas stratēģijas, lai jūs varētu saprast kādu informāciju, piemēram, diagrammas, un kas padarīs to mazāk prasīgu jaunam tirgotājam.

Plaši pazīstamās stratēģijas ir šādas:

I - fundamentālās analīzes stratēģija

Šis paņēmiens ir vērsts uz uzņēmuma vispārējā veikuma vai atribūtu uzvedības analīzi. Kā ieguldītājs vai tirgotājs bināros risinājumos jūs domājat par uzņēmuma bilances, peļņas vai zaudējumu aprēķina un naudas plūsmas pārskatu labklājību, pirms apsverat iespēju iegādāties. Alternatīvi faktori, kas jāaplūko, lai iekļautu darbinieku un darījumu partneru izpildi. Skaidri sakot, šī stratēģija mēģina aplūkot vispārējo priekšstatu par uzņēmējdarbību, ko viņi vēlas ieguldīt savā krājumā, un tagad un atkal par vispārējo nozari.

II - Tehniskās analīzes stratēģija

Šī ir ļoti izplatīta opciju tirdzniecības tehnika. Tas pauž bažas par pagātnes izpēti, izmantojot dažādus parametrus, piemēram, diagrammas, paturot prātā gala mērķi prognozēt aktīva nākotnes cenu. Šī stratēģija nav vērsta uz to, lai iegūtu aktīva patieso vērtību. Tas ir ļoti noderīgi, lai tirgotu opcijas, jo kā tirgotājam jums nav nepieciešams ienirt uzņēmuma finanšu pārskatā. Starp instrumentiem, kas tiek izmantoti tehniskajā analīzē, ietilpst arī Bollinger joslas un Moving Average.

III - Pamata opciju stratēģija

Šī stratēģija ir diezgan pazīstama opciju tirgotāju vidū. Tas ir izstrādāts un izmantots tirgotājam, lai pasargātu viņu no jebkādiem zaudējumiem no saviem ieguldījumiem. Jūs izvēlēsieties pamatā esošo aktīvu vai valūtu, kas jūs interesē, un pēc tam, ja streika cenas tirgus kustība virzās uz pienācīgu virzību, teiksim uz augšu, jūs izvēlaties zvanu. Pa to laiku jūs nodosiet opciju līdzīgam aktīvam.

Ļaujiet izmantot piemēru:

GBP / USD valūtas opcija ir 1: 4000. Jūs ievietojat zvana iespēju 100 ASV dolāru apmērā, kura termiņš beigsies 30 minūtes. Izmaksa ir 70% un 15% gadījumā, ja jūs zaudējat. Pirmajās 15 minūtēs aktīvs ir 1: 4015, kas līdz šim ir liels. Šajā konkrētajā brīdī jūs iegādājaties pārdošanas opciju līdzīgam aktīvam 1: 4015, kas beidzas 15 minūtēs pēc 100 ASV dolāriem. Izmaksas ir līdzīgas kā zvana iespējas.

Gatavojoties 30 minūšu beigām, būs divi rezultāti;

  • Uzvar 30 minūšu zvanīšanas opcija un 15 minūšu laikā tiek ieskaitīti iespēju zaudējumi. Jums būs nopelnījis 185 $ no 70% zvana laimestiem un 15% apmierinošas atlīdzības no pirkšanas iespējas (var notikt apgrieztā vērtība, pirkuma iespējas izvēle un zvana iespēju zaudējumi).
  • Gan zvans, gan likmju varianti aizver naudu. Jūs saņemsiet 340 ASV dolārus (170 $ 170). Tā kā abos variantos praktiski ir grūti zaudēt, kopējais zaudējuma risks šajā stratēģijā ir tikai 15 ASV dolāri, paturot prātā gala mērķi iegūt 140 ASV dolārus.

IV - Algoritms un signāli

Ir lietojumprogrammas, kuras tiek pārdotas un kuras lieliski tirgo vai analizē tirgus informāciju. Jūs varat domāt, ka ir piemēroti ieguldīt šādā pieteikumā. Šis lietojumprogramma ir instalēta jūsu datorā un apkopo nepieciešamo informāciju, un pēc tam analizē to, lai iegūtu labākos rezultātus. Tehniskā un fundamentālās analīzes informācija tiek izmantota šeit.

Pēc tam dators izvēlēsies tirdzniecību, lai jūs varētu tirgoties. Jūs pat varētu vienkārši uz priekšu un izstrādāt pieteikumu, lai patiešām būtu jūsu interesēs. Tomēr jums regulāri jāatjauno neapstrādātie dati, kurus lietojumprogramma nosaka, lai noformētu datus.

V - Integrācijas tirdzniecības stratēģija

Tirgū varētu būt divi krājumi, kuriem ir augsta saistību attiecība. Tas varētu notikt tāpēc, ka tie atrodas līdzīgā nozarē un tiek tirgoti līdzīgā tirgū, līdz ar to daudzi elementi to ietekmē līdzīgi. Ņemot vērā šo krājumu pāra lielo saikni, jūs atradīsiet, ka neatkarīgi no tā, kur starp tām ir plaisa, tas jau tuvu beigsies. Atšķirību var izraisīt īslaicīga viena krājuma novājēšana. Galvenais mērķis šeit ir atšķirt atšķirību.

Pēc atšķirības starpību, jums vajadzētu iegādāties zvana iespēju attiecībā uz krājumiem, kas ir vājš vai pārdošanas iespēja aktīvam, ja krājums, par kuru ir augstāka cena, neapšaubāmi samazināsies. Galu galā abi aktīvi iet uz savienojuma veidu, un tam vajadzētu būt "izejas punktam".

Galīgais vārds

Stratēģijas, kas ir tādas pašas kā investīciju iespējas, ir daudz, un jūs varat noslēgt ar tādu, kas dod jums stabilus laimestus. Izslēdzot iespēju, ka esat iesācējs tirgotājs, izpēte labi un atšķirt vienu stratēģiju, kas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības portfelim un modelim. Iespējams, ka jūs esat vairāk pieredzējis, varat izveidot savu konkrēto stratēģiju vai apvienot divus esošos, lai izveidotu hibrīdu.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Finanses, tirdzniecība, binārie, krājumi, investīcijas, stratēģija, brokeris, tirgotājs
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.