Tris valstis ar lielako bitcoin miners skaitu - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
13.12. 2017 21:45  | 

Pirmais loģisks jautājums ir tas, kā apritē iegūt vairāk bitēnu. Atbilde ir Bitcoin ieguves. Tas ir process, kurā tiek izmantota skaitļošanas jauda, ​​lai atrisinātu matemātiskas problēmas, turklāt pievienojot darījumus elementam blokā un atverot jaunus bitkīnus tīklā.

Kas ir minerālu bāze?

Mēs paskaidrojaim, kas ir minēšana iepriekš tekstā. Tagad, kad cilvēku grupa, kura izmanto bitkomu, apvienojas, to sauc par Mining Pool. Tā ir milzīga noliktava ar lielu skaitu ieguves aparatūru. Pamatā minerāģu grupa ir ieguves bitcoīni kopā, saskaņā ar vienošanos dalīties bloku atlīdzību, kad tie tiek atbloķēti. Atlīdzības tiek piešķirtas proporcionāli ieguldītajam ir katra minerāle pūļa.

Kurās valstīs ir visvairāk Bitcoin kalnračiem?

Šajās dienās ieguves rūpniecībai ir nepieciešamas jaunākās ieguves tehnoloģijas un zemās elektroenerģijas izmaksas, kas patiešām var būt galvenais ieguves rūpniecības faktors. Tādējādi atbilde uz iepriekš minēto jautājumu ir tāda, ka kalnračus var atrast, kur ir pieejami energoresursi, un jaunās tehnoloģijas ir ļoti izplatītas. Šeit ir dažas valstis ar šīm īpašībām.

Gruzija

BitFury ir uzņēmuma nosaukums, kas, šķiet, ir viens no lielākajiem kriptokultūras pasaules spēlētājiem. BitFury ir blokchain tehnoloģiju uzņēmums, kas izstrādā un pārdod efektīvas straumēšanas aparatūru Bitcoin lietotājiem. Daži dati liecina, ka šis uzņēmums ir ieguvis apmēram 15% no visiem bitkīniem.

Ķīna

Daži no lielākajiem ieguves baseiniem atrodas Ķīnā, un galvenais iemesls ir fakts, ka Ķīnā elektroenerģija ir lēta, tāpēc Bitcoin kalnračiem Ķīnā ir priekšrocība salīdzinājumā ar citiem minerāliem, iegūstot lielu daļu Bitcoin heh spēka.

ASV

Uzņēmums "21 Inc.", kas ir viens no lielākajiem ieguves uzņēmumiem pasaulē, Amerikas Savienotajās Valstīs izveido augstāko bitkinotēnu ieguves valstu sarakstu. Lielākā daļa šīs kompānijas heh spēka ir norādīti uz ieguves baseinu, un 2016.gadā peldbaseins iegūst aptuveni 3% no visiem bitēniem.

Protams, visā pasaulē ir daudz mazāku ieguves līdzekļu kopumu, kas kopā veido mazāku Bitcoin ieguves tīkla daļu, līdz ar to apmēram 20% no visiem bitkino ieguvei, kas notiek ārpus iepriekš minētajā tekstā minētajām valstīm.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, kalnrūpniecība, baseini, elektrība, aparatūra
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.