Vai bitcoin izraisitu nakamo finansu krizi - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
16.01. 2018 16:58  | 

Mēs visi zinām, cik digitālās valūtas šajās dienās ir karsts temats starp visiem cilvēkiem, ekspertiem un amatieriem. Mēs bijām liecinieki, kā internets mainītu mūsu ikdienas dzīvi, to, kā mēs runājam ar kādu, pat mūsu biznesa pasauli, kurā ir cilvēki, kuri strādā no savām mājām. Šodien mēs esam liecinieki, kā kriptokultūras mainās finanšu pasaulē, bet patiesais jautājums ir par to, cik lielā mērā šīs pārmaiņas ietekmē šobrīd?

Mēģināsim atbildēt uz iepriekš minēto jautājumu. Bitcoin nevar radīt nepieciešamo ietekmi finanšu krīzei, jo tas joprojām nav integrēts tradicionālajā banku sistēmā, tas ir pirmais iemesls. Otrais iemesls ir tas, ka nav daudz cilvēku, kuriem pieder kāda kriptogrāfijas valūta, ne visi ir Bitcoin, tāpēc tas var apdraudēt finanšu sistēmu. Bet galvenais draudu veids, kā kriptokultūras, varētu būt fakts, ka kriptokultūras varētu izmantot, lai atvieglotu finanšu noziegumus un naudas atmazgāšanu.

Lielākā daļa ekonomistu teica, ka kriptokultūras ir pārāk mazas un pārāk atdalītas no cita finanšu tirgus, un kriptokultūras nav pietiekamas pilnvaras, lai sāktu jaunu finanšu krīzi. Citu cilvēku domā, ka cita finanšu krīze varētu tikai veicināt kriptokultūras, tas kļuva vēl svarīgāks un palielinājās tā pieņemšanas līmenis, jo kriptokultūras attīstās kā decentralizēta un deflācijas sistēma.

Turpināsim šeit. Kriptokultūras vēl nav pārāk spēcīgas, lai veiktu finanšu krīzi, tās varētu izraisīt nākamo, bet visi eksperti piekrīt, ka viņi netiks. Kriptokultūras joprojām nav sistemātisks risks finanšu sistēmām. Tā kā arvien vairāk cilvēku iegūst savas kriptokultūras, risks pieaug.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, kriptokultūras, draudi, finanšu sistēma, krīze
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Binary Option Robot

Šī programma var strādāt tavā vietā. :-) Vienīgais, ko vajag izdarīt ir uzinstalēt, piereģistrēties un veikt iemaksu. Robots pats pēc tam izanalizēs kā likt likmes un sākts to pats darīt Jūsu vietā.
Mans ātrais padoms: Es īpaši ieteiktu šo rīku priekš iesācējiem, jo vajag tikai ieslēgt datoru un programmu un tā pelna naudu Jūsu vietā.
Minimālā iemaksa: $250
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.