Vai bitcoin mining ponzi shema - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
01.12. 2017 14:23  | 

Atbilde uz iepriekš minēto jautājumu ir taisnīga nē. Mining Bitcoin sniedz jums pakalpojumu, un jūs iegūstat vērtību kā peļņu ieguves rūpniecībā, kas nav situācija ar Ponzi shēmu.

Sāksim ar paskaidrojumu, kas ir Ponzi shēma. Tas ir krāpšana, kuras radītājs ir Charles Ponzi. Vienā no Charles Dickens romāniem ir aprakstīta līdzīga shēma, tāpēc ir daži pieņēmumi, ka Ponzi ieguva ideju no romāna. Ponzi shēma strādā ar investoru piesaistīšanu ar lielu peļņu, samazinot ienākumus, ko guvuši jaunāki investori.

Ponzi shēma nedara nekādu darbību vai uzņēmējdarbību, kas gūst peļņu. Tas darbojās, piesaistot jaunus investorus, un tiek uzskatīts, ka tas nav tik svarīgs laika jautājums. Ir daži iespējamie veidi, kā apturēt šāda veida krāpšanu, vai arī iestādes pārtrauc krāpšanu vai organizatori (investori) aizbēg ar naudu. Pat ja neviens neapstāsies scam, tas nenotiks ilgi, jo turpmākam progresam ir vajadzīgi vairāk resursu un investoru, un kādā brīdī ieguldījumi apstājās. Ponzi shēma ilgst ne vairāk kā desmit gadus. Bitcoin tirgus izdzīvoja pasaules ekonomikas krīze un dažas avārijas vairākas reizes.

Jebkurā gadījumā, Bitcoin ieguves jēdziens ir pilnīgi atšķirīgs, tas ir balstīts uz skaitļošanas jaudu. Vislielākā atšķirība starp Ponzi shēmu un Bitcoin ir tā, ka raktuvēs ir reāls pakalpojums un reāla peļņa. Cilvēki, kas ir ieguves rūpniecības vai kalnračnieki, dalās ar savu aparatūru tīklā un saņem Bitcoin vai jebkuru citu monētu, ko viņi iegūst, atgriežoties. Aprēķina jauda ir tīkla pamats. To izmanto matemātisko problēmu risināšanai un darījumu veikšanai.

Iepriekš tekstā mēs uzsvērām atšķirību starp Ponzi shēmu un Bitcoin ieguvi. Vissvarīgākās atšķiras faktisko pakalpojumu esība, faktiskā peļņa, faktiskā aktivitāte - ieguves process.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, ieguves rūpniecība, Ponzi shēma, peļņa, ieguldītāji
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.