Vai ethereum ir labaks par bitcoin - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
13.12. 2017 21:17  | 

Viņi visi tikai runā par Bitcoin tieši tagad (jā, mīļais BTC jau sen ir sasmalcinājis atzīmi 10 000 dolāru apmērā!), Aizmirstot, ka lielākais konkurents ir aiz muguras.

Nu, "cieši" būtu pārspīlēts: Lai gan 1 Bitcoin šodien ir vērts 9 615 eiro, ētera izmaksas "tikai" 402 eiro. Ir ļoti skaidrs, ka Bitcoin bija pirmais tur, un masu kopš šī gada sākuma, neizmērojami entuziasmu. Bitcoin ir daudz labāk zināms, plaši izmantots un plaši atzīts. Bet Ethereum ir arī veikusi fenomenālu attīstību un piedāvā dažas būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar Bitcoin. Tas bieži tiek aizmirsts ar visu BTC hype. Tātad, ņemsim vērā to, kas patiešām aiz Ethereum.

Šīs ir atšķirības starp Bitcoin un Ethereum

Kopš gada sākuma Bitcoin cena ir pieaugusi par aptuveni 1170% - patiešām apbrīnojama. Bet pieņemsim apskatīt Ethereum: Vitalika Buterina izgudrotais kriptogrāfijas valūtas līmenis pirms gada bija tikai zem 10 eiro, un kopš tā laika ir palielinājies par 5,543%. Nu, pieņemsim atdarināt vienu!

Lai gan bitēnu daudzums ir ierobežots līdz 21 miljonam (vairāk nekā 16 miljoni BTC jau ir apritē šodien, liela daļa no tām ir agrīnā kalnračiem), ik gadu tiek izplatīti līdz 18 miljoniem ēteru.

Turklāt Ethereum rada lielu interesi jaunpienācējiem un mikrouzņēmējiem, kuriem Bitcoin tagad ir pārāk dārgs. Protams - jūs varat arī nopirkt 0.0005 BTC, nevis 1 BTC, tāpēc jums nav jārauj tas dziļi, bet tas tikai jūtas labāk, lai visai monētai būtu kabatā. Pie Ethereum tas ir iespējams normāliem patērētājiem.

Turklāt Ethereum ir vairāk nekā tikai kriptogrāfijas valūta. Patiesībā tā ir pilnīga platforma, jā, tiešsaistes kopiena, kurā divas puses var pieteikties viedajiem līgumiem , maksājot par ēteru savā izveidotajā valūtā. Atšķirībā no Bitcoin, Ethereum tīkls ir balstīts uz daudz modernāku koncepciju un piedāvā lietotājiem daudz vairāk funkciju un priekšrocības. Runājot par platformu, ikviens var realizēt savu ideju, izstrādāt projektus, izveidot lietojumprogrammas un uzsākt programmas.

Ether ir populāra ne tikai tāpēc, ka ICO popularizē popularitāti. Daudzi jaunie uzņēmumi piedāvā zīmes ieguldītājiem, kuri tos var samaksāt ar ēteriem. Tas attiecas ne tikai uz digitālo valūtu, bet arī uz dalības sertifikātiem, virtuālajām akcijām un cita veida aktīviem. Papildus līdzekļiem StartUps savāc idejas un padomus no viņu atbalstītājiem.

Bet sāksim virzīties uz priekšu: jūs esat dzirdējuši par jautru faktu, ka ikdienas Bitcoin darījumi patērē tik daudz enerģijas kā Nigērija? Tas nav joks - vienam darījumam nepieciešams vidēji desmit minūtes. Pamatā esošā grāmatvedības jauda ir milzīga. Turpretī Ethereum aizņem tikai divpadsmit sekundes. Izšķiroša priekšrocība, ko daudzi investori vēlas izbaudīt un tādēļ pāriet uz Ethereum.

Bitcoin vai Ethereum: kurš uzvar cīņā par pārākumu?

Aplūkojot cenu, tuvākajā nākotnē nav absolūti nekādu iespēju, ka Ethereum pārspēs Bitcoin. Tam ir tik daudz iemeslu. Tas ir grūti būt otrs, it īpaši attiecībā uz galveno pieņemšanu . Cilvēki tikko saskaras ar Bitcoin, tādēļ jūs nevarat sagaidīt, ka viņiem tūlīt tiks iekļauta otrā kriptogrāfijas valūtas persona. Turklāt Ethereum tiek atkārtots hakeru uzbrukumu virsrakstos, kas nedaudz mazina jautrību. Pastāv arī bieži cietās dakšiņas. Un ja jūs uzskatāt, ka jūnijā Ethereum jau bija pārsniedzis 300 eiro, bet tad atkal krita un kopš tā laika tikai lēnām palielinājās, viss nešķiet tik rožains.

Visbeidzot, Ethereum ir tikpat nemainīgs kā jebkura cita kriptogrāfijas valūta. Jebkurā gadījumā Ethereum nevajadzētu uzskatīt par tīru ieguldījumu: ja jūs vēlaties tikai palielināt savu bagātību, joprojām vajadzētu izmantot Bitcoin. Bet ir skaidrs, ka Ethereum koncepcija ir daudz progresīvāka un tuvākajā vai tālākajā nākotnē spēlēs lielāku lomu nekā Bitcoin. Tādēļ Ethereum ir liels potenciāls, lai pēc dažiem gadiem nomainītu pirmo numuru.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Ethereum, Bitcoin, konkurence, ieguvumi, atšķirības, viedie līgumi, platforma, uzlabotas, kriptogrāfijas valūtas, potenciāls
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.