Vai ir iespejams izdarit viltus bitcoinus - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
23.11. 2017 14:23  | 

Lai padarītu kaut ko skaidru. Bitcoin neeksistē fiziskā formā, piemēram, dolāros vai eiro vai citā valūtā, jūs neuzglabājat savus bitcoinus savā Bitcoin seifā, jūs turat atslēgas un adreses. Bet šeit ir daži patiešām interesanti fakti par Bitcoiniem.

Cilvēki drukā Bitcoin logotipu uz kartona un cenšas pārliecināt cilvēkus ar nulles zināšanām par kriptogrāfijas valūtu, ka šo Bitcoin šobrīd ir vērts vairāk nekā 6500 ASV dolāru. Mēs visi esam vienojušies, ka tas ir smieklīgi, bet mēs zinām arī tautas frāzi, kas saka, ja tas darbojas, tas nav muļķīgi. Un ticiet man, ka tas darbojas. Laikā, kad Bitcoin cena bija apmēram 2000 ASV dolāru, izkrāpšana pārsniedza iepriekš minēto kartona kārtu ar nosaukumu Bitcoin par 17 ASV dolāriem, kas cilvēkiem sacīja, ka tā sasniegs milzīgu vērtību. Mēs varam arī redzēt šāda veida pseido-kriptogrāfijas valūtas tirdzniecību Aliexpress. Facebook vai citi sociālie mediji bija arī vieta, kur cilvēki, konkrēti, daži krievi mēģināja pārdot "fiziskos" bitkus.

Un tagad, kad mēs pieminējām visus ārprātīgos veidus, kā pelnīt naudu, pārdodot viltojumus bitkīniem. Parunāsim par patiesību. Nav iespējams viltot Bitcoin, jo Bitcoin patiesībā nav. Bitcoīni ir tā saucamā virtuālā telpa, kas atrodas milzīgā datubāzē ar nosaukumu Blockchain, kas pārvietojas no vienas vietas uz citu, pateicoties darījumiem.

Teorētiski ir iespējama fiktīva Bitcoin viltošana ar viltotiem darījumiem, bet tas ir iespējams tikai tad, ja ir notikusi tā sauktais 51% uzbrukums. Kas ir 51% uzbrukums? Tā ir situācija, kad ogļraču grupai ir piekļuve vairāk nekā 50% no kopējā tīkla ieguves jaudas. Tā būtībā, ja tas notiks, nekā mēs varam runāt par veida izkrāpšanu, jo šī grupa var kontrolēt visu sistēmu, apstiprinot vai noraidot darījumus. Tas nav tik nereāls scenārijs, top 5 miners šodien ir aptuveni 70% hash jauda.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Veida izkrāpšanu, viltus bitcoīnus, blokcēni, darījumus, kalnračus
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.