Vai ir tiesibas salidzinat zeltu un bitkinu - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
01.12. 2017 14:26  | 

Starp šiem diviem minētajiem ir dažas līdzības. Piemēram, bitkomu skaits ir ierobežots, ir 21 miljons bitēnu, nav neviena atsevišķa Bitcoin, zelts arī ir ierobežots, ir noteikts fiksēts zelta daudzums. Iepriekš zelts tika izmantots kā preču un pakalpojumu apmaksas veids, mēs varam būt pārliecināti, ka pēdējā laikā Bitcoin kļūs par oficiālu maksājumu metodi. Tātad, būtībā pastāv zināma līdzība starp Gold un Bitcoin, taču ir grūti salīdzināt šos divus.

Zelts kā maksājuma veids bija grūtības. Tālāk ir minēti daži piemēri, kā mēs teicām, ka zelta apjoms ir ierobežots, tas ir viens no fakta numuriem, fakts, ka divi attiecas uz grūtībām ar zelta darījumiem, ir grūti atgriezties pie zelta pārmaiņām. Šie divi fakti bija iemesls, kāpēc valstis visā pasaulē pārtrauca izmantot zeltu kā maksājumu metodi un sākuši izdrukāt naudu, vispirms izmantojot zelta fonu. Kāds tieši zelta fons nozīmē? Tā ir situācija, kad katrai valūtas vienībai ar vērtību bija zelta fons, tādēļ būtībā viena valsts var izdrukāt tik daudz valūtu, cik zelts šajā valstī ir zelts. 1971. gadā lietas mainījās, un valstis sākuši iespiest naudu bez zelta fona, tāpēc plūsmā nav ierobežota naudas daudzuma. Tas ir iemesls, kāpēc cenas katru gadu pieaug.

Lai veiktu atsākšanu, mēs varēsim salīdzināt Zeltu un Bitcoin tikai tad, ja Bitcoin padarīs Zelta pozīciju par universālu maksājumu metodi, līdz tam mēs varam tikai salīdzināt to īpašības. Viens no iemesliem Bitcoin izveidošanai bija tas, ka vēlreiz bija valūta, kas nav nevienas iestādes vai valdības kontrolē. Bet Bitcoin nākotni ir diezgan grūti noteikt, jo ir arī citi kriptokultūras, Bitcoin nav vienīgais, tāpēc jautājums būs, vai Bitcoin aizstāj Gold?

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Bitcoin, Gold, valūta, maksājuma veids, salīdzināšana
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.