Vai sievietes ir labaki iegulditaji - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
11.08. 2017 17:40  | 

Sieviešu un sieviešu tirdzniecībā ir ievērojami kontrasti. Atklājiet, kas ir labāk sagatavots aizraujošam braucienam

Šodien mēs atklājam aizvien pieaugošo sieviešu skaitu tautsaimniecības un finanšu tirgu galvenajās pozīcijās, neskatoties uz to, ka kopīgais viedoklis ir tāds, ka tirdzniecību kapitāla tirgū vada vīrieši.

Šīs izmaiņas sākās iepriekšējā desmitgadē, un nesenie pētījumi liecina, ka tirdzniecības un investīciju jomā sievietes ir pārāks par vīriešiem. Īpašības, piemēram, tolerance, aprūpe un ilgtermiņa redzējums ir iemesli, kāpēc sievietes var un izrādīsies labākie ieguldītāji.

Lielākā daļa sieviešu neeksportē

Tiek vērtēts, ka dzimumu sadalījums akciju tirgos ir 5% sieviešu un 95% vīriešu.

Aptauja, ko veic liela starptautiska pētījumu firma, pārbauda dzimumu atšķirības attiecībā uz informāciju un uzticību investīciju jomā.

Aptauja aptvēra 2000 ģimenes vienību un konstatēja, ka 55% sieviešu garantē gandrīz nezināmas investīciju un kapitāla tirgu jomā. 42% teica, ka viņiem ir zināmas zināšanas, bet tikai 3% sieviešu teica, ka viņi ir pilnīgi pārliecināti par viņu zināšanām šajā jautājumā.

No tā mēs varam secināt, ka galvenā šķēršļa sievietēm pamatā ir ekspertu mācīšanās trūkums vai entuziasms par parasti "vīrišķo" jomu.

Tad atkal, alternatīvā aptauja, kuru veica iepriekšējā vasarā, apspriež 326 investīciju banku analītiķus, kuri tirgoja tirdzniecības simulācijas programmatūru. To rezultātus apvienoja ar pagātnes rezultātiem no apmēram 400 tirdzniecības junioriem. Jaunākie tirgotāji zaudēja naudu - tas ir standarts. Tomēr rezultāti parādīja, ka sieviešu tirgotāji zaudēja mazāk naudas nekā vīrieši.

Tie arī parādīja, ka vīrieši ievērojami biežāk pārkāpj noteiktus tirdzniecības ierobežojumus.

Vai tā ir patiesa, ka dāmas nezina, kā rīkoties ar savām investīcijām? Ne mazāk kā pretējā ir spēkā.

Pētījumi, kas vērsti pret sievietēm salīdzinājumā ar vīriešiem apstrādātajām investīcijām, liecina, ka "godīgākā seksa" mākleriem ir augstāki rezultāti nekā vīriešiem.

Tātad saprātīgā cīņā, ja sievietes pārstāvētu pusi no visiem ieguldītājiem, mēs ceram redzēt labākus rezultātus no dāmām.

Kādas ir dāmu priekšrocības akciju tirgus investīcijās un tirdzniecībā?

Vēl viens pētījums (ar Merrill Lynch) atklāja, ka vīriešiem un sievietēm ir lielas atšķirības. Pētījums pierāda, ka vīriešu dominējošā daļa piedzīvo neauglības, neuzticamības un pārliecības un jo īpaši ego slikto iedarbību. Diferencējot, sievietēm ir tendence būt daudz pacietīgākiem un apdomāt. Viņi bija labāk apsverot briesmas un investīcijas, un, protams, saglabājot stratēģisku attālumu no izsitumu investīciju izvēles.

Berkeley universitātes veiktā plaša pētniecība 35 000 ģimeņu vidū apstiprināja šīs prasības un konstatēja, ka vīriešiem ir tendence panākt lielāku pārliecību par ieguldījumiem un tādējādi veikt vairāk darījumu, izraisot ievērojamu viņu ikgadējo peļņu sadalīšanos.

Kā liecina tirgus faktoru aplēses, investīciju kanāli būtiski nemainās pēc seksuālās orientācijas, tomēr investīciju modeļi to dara.

Gut pret smadzenēm

Kamēr vīriešu tirgotāji parasti izmanto savu "zarnu", nevis viņu galvu, sieviešu tirgotājiem ir tendence apzināti rīkoties ar emocijām un rīkoties daudz profesionāli. Vīrieši vispirms vispirms izjutīs sev pašpietiekamību, un reizēm viņi bezjēdzīgi likvidēs tirgus tendences tikai pēc pamatnostādnes. Sievietes attīsta un rūpējas par pozīcijām; Viņi viņiem piešķirs papildu atlīdzību. Tāpat dažas sievietes ir ievērojamas, lai izvairītos no riska, un tādējādi viņi apzināti apsver savus līdzekļus pirms tirdzniecības.

Nākamajā gadā es priecājos redzēt vairāk dāmu, kas vada finanšu tirgus, ieguldījumus un galvenos amatus.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. Finanses, tirdzniecība, binārie, krājumi, investīcijas, ieguldītāji, sievietes, vīrieši
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.