Visizplatitakie un svarigakie cryptocurrency nosacijumi kas jums ir jasaprot - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
01.05. 2018 19:47  | 

Crypto valūtas vai ciparu valūta ir kļuvusi diezgan populāra termina; pati nozare ir kļuvusi vērtīga un pievērsa uzmanību finanšu iestādēm un privātpersonām visā pasaulē. Daudzi eksperti uzskata, ka kriptovedienam ir potenciāls mainīt finanšu sektora dinamiku nākotnē.

Tomēr šis jēdziens nav tik vienkārši, kā daudzi no mums domā. Ja esat iesācējs un nesaprotat, kā darbojas šī veida valūta, tad jums nav nekādas iespējas to gūt.

Pirms ieguldīt savu laiku un bagātību kriptvizuālajās valūtās, ir ļoti ieteicams konsultēties ar ekspertu. Bet, lai jūs sāktu un būtu priekšstats par to, kāda ir digitālā valūta, mēs esam izskaidrojuši dažus svarīgākos vārdus vienkāršākajos vārdos.

Blockchain

Tā ir digitālā virsgrāmata, kas tiek uzturēta publiski, un tas nozīmē, ka ikviens var to piekļūt no jebkuras ierīces. Šajā virsgrāmatā tiek sekots visiem darījumiem starp kriptovukura lietotāju lietotājiem. Tas ļauj jums redzēt, cik liela vērtība ir nodota un no kurienes tā tika iegūta. Pateicoties bloka ķēžu tehnoloģijai, visi zina par katru notiekošo darījumu, kas padara visu sistēmu diezgan drošu.

Piekļūst informācijai, kas tiek izplatīta, izmantojot bloķēšanas tehnoloģiju, bet to nevar kopēt.

Apmaiņa

Tās ir vietnes, kas ļauj jums pirkt un pārdot kriptvulāci. Jums vienmēr ir jāizmanto likumīga jūsu darījumu vietne.

Mākonis un bullijs

Jūs dzirdēsiet šos vārdus diezgan bieži. Ja tirgus tendence ir labvēlīga un šķiet rentabla, to sauc par bullish. Kad tirgus samazinās un tendences netiek uzskatītas par labvēlīgām, to sauc par mākonis.

Kriptogrāfija

Kriptogrāfija ir kodēšana un dekodēšana, ko izmanto, lai šifrētu visu informāciju. Kriptogrāfija ir pamats, uz kura tiek veidota visa sistēma.

Kriptogrāfijas atslēga

Tā kā blokchainam var piekļūt publiski, lai nodrošinātu drošību, slepenās vērtības, izmantojot sarežģītu algoritmu, tiek šifrētas un atšifrētas. Cryptocarrency izmanto divu veidu atslēgas; ikviens var izmantot publisko atslēgu, lai šifrētu ziņojumu, ko jūs pēc tam saņemtu. Pēc tam izmantojat privātu atslēgu, kuru nevar piekļūt kāds, izņemot jūs, lai atšifrētu šo informāciju.

Seifs

Šie diezgan burtiski ir jūsu digitālās kabatas portfeļi. Jūs varat nosūtīt, uzglabāt un saņemt savu digitālo valūtu, izmantojot savu kriptogrāfijas valūtas seifu. Šie portfeļi glabā jūsu privātās un publiskās atslēgas. Ja jūs zaudējat savu digitālo seifu, jūs zaudējat visu savu kriptogrāfijas valūtu un ar to saistīto informāciju.

Kalnrūpniecība

Jūs izmantojat skaitļošanas aparatūru, lai atrisinātu kriptogrāfijas problēmas vai mīklas, un kā atlīdzību tiek ģenerēta vairāk kriptogrāfijas valūtas. Katra atrisinātā puzzle pievieno darījumu digitālajai virsgrāmatai vai blokshēmai.

Dakša

Mēs izmantojam terminu Fork, kad viena blokshēma tiek sadalīta divās dažādās ķēdēs. Šis sadalījums parasti notiek tad, kad kodēšanas procesam tiek pievienoti daži jauni noteikumi.

Aukstā noliktava

Jūs varat pārvietot savu digitālo valūtu bezsaistē, izmantojot vairākas metodes; šo procesu sauc par saldētavu. Tas nenozīmē, ka jūs fiziski pārvietojat savu kriptogrāfijas valūtu bezsaistē; tas nozīmē, ka jūs varat izdrukāt savu digitālā seifa QR kodu vai pārvietot failus uz kādu uzglabāšanas aparatūru, piemēram, USB.

Šie bija daži no visbiežāk lietotiem terminiem un palīdzēs jums labāk izprast procesu.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. ciparu valūta, digitālā nauda, ​​blokshēma, kalnrūpniecība, bitcoīni
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.