Zcash anonimitate visiem - Kļuvu bagāts, izmantojot šo metodi, un tagad mēnesī pelnu vairāk nekā $10 000.
More information
Kaspars Ozols
17.11. 2017 17:48  | 

Zcash ir kriptogrāfijas valūta, kuru izstrādāja zinātnieka, padomnieku un inženieru komanda. Tā piedāvā pilnīgu privātumu. Daži no izcilajiem vārdiem, piemēram, Roger Ver, Barry Seibert un Pantera Capital, piedalījās riska kapitāla piesaistīšanā valūtā.

h> Decentralizācija ir kaut kas, kas ir kopīgs visām valūtām, tas pats ar Zcash, tas ir decentralizēts un atvērtā koda valūta. Viena no atšķirībām starp Zcash un citām kriptokultūrām ir uzlabota privātums vai tā dēvētais "ekranēts darījums". Aizsargāta darījuma jēdziens ir darījuma lietotāji, piemēram, sūtītājs, saņēmējs un informācija par vērtību, var būt nezināmi citiem, ja to vēlas lietotāji.

Kā Z-Cash atšķiras no citām kriptokultūrām?

Kā mēs minējām iepriekš tekstā, pilnīgi anonimitāte ir tā, kas atšķiras no citu valūtu Zcash. Bitcoin un Ethereum's blockchains, kas parāda katra darījuma vērtību un puses, kas piedalās darījumā. Z-Cash ir īpašs pierādījums, lai nodrošinātu tīklu, ko sauc par zk-snark, vai to sauc arī par celtniecības pierādījumu. Pierādījums par būvniecību ir diezgan efektīvs veids, kā aizsargāt darījumu informāciju.

Ne katram darījumam jābūt ēnā, tehnoloģija, ko sauc par selektīvu atklāšanu, ļauj lietotājam atklāt konkrētus darījumus, piemēram, lietotāji var atklāt savus darījumus brīvprātīgi un ērti pret naudas atmazgāšanas tiesību aktiem vai darījumiem nodokļu regulējuma nolūkos.

Zcash piedāvājums ir ierobežots, būs 21 miljons monētu, un pašlaik 2 miljons no tām ir apgrozībā. Bitcoin ieguves ir tā sauktie 10 minūšu bloki, Zcash ieguves darbojas ar 4 reizes lielākiem blokiem ar vidēji 2,5 blokiem. Visas apgrozībā esošās monētas tiek apliktas ar nodokļiem, kas nozīmē, ka daļa no vērtības tiek sadalīta sabiedrības ieinteresētajām personām.

Vēl viena atšķirība starp Zcash un citām kriptogrāfijas tirgiem ir tā, ka Zcash ir uzņēmums, kas nav atvērtā koda kopiena. Šāda veida organizācijai ir noteiktas sekas. Katru reizi, kad tiek iegūta monēta, tā tiek izplatīta tiem tā saucamajiem dibinātājiem, kuri ir atlīdzība ieguldītājiem un tā uzņēmuma darbiniekiem.

Reģistrēties - Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu nabadzīgs. anonimitāte, Zcash, atšķirība, kalnrūpniecība, kriptogrāfijas valūta
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.