Uzzini kā es beidzot sāku pelnīt LIELO naudu internetā
More information

Kā pelnīt naudu no mājām ar metodi, kuru var pielietot jebkurš 

Es vienmēr esmu zinājis, ka baņķieri pelna ļoti daudz naudas, bet es nezināju kādā veidā. Es iedomājos, ka tam droši vien ir jābūt kaut kam ļoti sarežģītam. Katrā gadījumā, es nopirku pāris pašmācības grāmatas un lasīju tās naktīs. Es uzzināju, ka lielākā daļa no lietām, ko bankas dara ikdienā, patiešām ir visai sarežģītas. Ar to es domāju valsts obligāciju pirkšanu, vērtspapīrus un aizņēmumus no citām bankām. To visu es nevarēju saprast, un pat jau kaut ko no tā varēju saprast, tad man pietrūka miljoniem lielais kapitāls! Bet, kā es beigās sapratu, nekas no tā nav svarīgs, jo tev nevajag darīt neko no tā. :-)

95% no lietām, kuras es iemācījos, bija nevērtīgas priekš manis. Tās varētu noderēt augstskolas ekonomikas lekcijās, bet tās nav pieminēšanas vērtas šeit. Tā vietā es uzrakstīšu par5% no lietām, kas ir svarīgas . Šie 5% ir tie, kas pelna naudu. Tās ir tās lietas, kas tiešām ir nepieciešamas zināt, lai pelnītu naudu.

Kā izrādās, es esmu atklājis vienu lietu, kas ir ļoti vienkārša. Jūs varat pelnīt naudu, sekojot diviem vienkāršiem noteikumiem. Šī metode nav bieži pieminēta. Lielākā daļa cilvēku, pat baņķieri, par to nemaz nezina! Jebkurš var lietot šo metodi. Nav vajadzīga nekāda iepriekšējā pieredze vai matemātikas zināšanas.

Es personīgi nopelnīju 2347$ pirmajā mēnesī, 5603$ otrajā mēnesī un vairāk nekā 10000$ trešajā mēnesī. Tie ir DESMIT TŪKSTOŠI DOLĀRU mēnesī par pāris stundām internetā. Un tas pat ir necenšoties līdz galam. Iedomājies, ko tu varētu iesākt ar šāda veida naudu. Varbūt izremontēt māju, varbūt pat apceļot pasauli. Pirmā lieta, ko izdarīju es, bija parādu apmaksa. Tad es pametu savu darbu un tā kā man nebija iemesla palikt - es pametu Valmierā, un pārcēlos uz Jaunzēlandi.

Manis atklātā metode saucas binārās opcijas. Es zinu, ka nosaukums liek noprast, ka tas ir kaut kas sarežģīts, bet patiesībā tas ir pat ļoti vienkārši. Viss, kas tev ir jādara, ir jāizvēlas kaut kas, ar ko tirgoties (piemēram, akcijas), un jāmin vai to cena pieaugs vai kritīsies. Tev nav jāzina par cik cena augs vai kritīs. Tev ir tikai jāzina vai JĀ, tā augs vai NĒ, tā kritīsies.

Noteicošais ir dažādi grafiki mājaslapās, kurās es veicu darījumus. Kad redzi, ka grafikam piemīt augšupejoša tendence (CALL) ir lielāka nekā 50%, spied uz UP pogas. Ja redzi, ka tendence ir lejupejoša (PUT) par vairāk nekā 50%, spiedDOWN pogu. Tas arī viss. Nekas cits. Ļoti vienkārši bez sarežģījumiem. Pateicoties šiem diviem soļiem, es tagad pelnu vairāk nekā jebkad spēju iedomāties.

Tu esi 10 minūšu un 5 minūšu attālumā no vieglas peļņas internetā

Neuztraucies, ja nekad neesi dzirdējis par binārajām opcijām vai nekad neesi tirgojies internetā. Arī es biju pilnīgs iesācējs darījumu veikšanā, bet man bija nepieciešamas tikai 10 minūtes, lai to izprastu un jau pirmās stundas laikā es biju to pilnībā apguvis, šobrīd tas man šķiet vienkāršāk par vienkāršu. Tālāk sekojošajā tekstā es paskaidrošu visu sīkāk: kā uzsākt un kā nopelnīt vairāk nekā 10000$ mēnesī 5 vienkāršos soļos. Ja kaut kas vēl joprojām paliek neskaidrs, tad iesaku aplūkot komentārus lapas apakšā. Tie pavisam noteikti dos vajadzīgo iedvesmu. Izlasi par citu cilvēku pieredzi. Izlasi viņu personiskos stāstus un vissvarīgāk - uzklausi viņu padomus. Tā tu sāksi pelnīt ātrāk - bez lēnā mācīšanās perioda.

Laiks ir nauda... un jums ir mazāk par 48 stundām, lai rīkotos!

Viena no labākajām šīs metodes īpašībām ir tā, ka tev nav jāseko līdzi ekonomikas ziņām, nav jāiet uz akciju tirgu un nav jābūt ekspertam. Viss notiek ar interneta starpniecību. Viss, kas tev ir jādara, ir saskaņā ar vienkāršo noteikumu jāspiež viena no divām pogām. Nav nekādu sarežģītu procedūru vai mistisku metožu - bet tu tik un tā pelnīsi naudu!

Cena darīs vienu no divām lietām - augs vai kritīsies. Tāpēc šo metodi sauc par bināro (divu iespēju) metodi. Protams, paredzēt cenas maiņas tendenci ilgtermiņā ir visai sarežģīti. To spēj tikai pieredzējuši brokeri.

Taču ar manu metodi ir iespējams pelnīt naudu pat tad, kad citi zaudē

Ar to es gribēju pateikt, ka es esmu atklājis, ka īstermiņā, ir iespējams droši paredzēt cenas kāpumu vai kritumu. To var viegli darīt ar digitālo valūtu pāriem (piemēram, Bitcoin/EUR). Es esmu atradis veidu kā ar to pelnīt naudu. Es to, protams, neatklāju vienas dienas laikā. Man nācās izmēģināt desmitiem dažādu variāciju un izdarīt vairākas muļķīgas lietas izzināšanas procesa laikā. Bet beigu beigās es atradu metodi, kas patiešām strādā. Un ne tikai strādā, bet arī spēj mani nodrošināt ar labu peļņu.

Pēkšņi es kļuvu bagātāks un bagātāks. Ar pirmajiem 200$ es nopelnīju 600$, tad no šiem 600$ es nopelnīju 2400$. Otrajā mēnesī es nopelnīju vairāk nekā 5600$. Pēc tam jau šķietami ieslēdzās autopilots. Nākamajā mēnesī es nopelnīju vairāk nekā 10000$!!!. Klasiskās lomas tika samainītas - pirms tam es strādāju naudas dēļ, tagad nauda strādāja priekš manis. Es precīzi nemāku pateikt, cik daudz naudas man šobrīd ir, bet, tici man, man tās ir ļoti daudz :-)

 Sāciet jau tagad

Kā es sāku pelnīt nopietnu naudu 

Es atceros, ka vienā no dienām, kad biju šoferis, mans priekšnieks man pastāstīja, ka viņš ir nopircis nedaudz akciju. Pāris dienas vēlāk viņš bija pārskaities, jo viņa akciju cena bija kritusies un viņš bija zaudējis naudu. Jāatzīst, ka mans priekšnieks nebija no tiem gaišākajiem prātiem. Tagad, atskatoties uz to, tas man liek pasmaidīt. Ja vien viņš būtu nedaudz iedziļinājies un pameklējis, viņš būtu sapratis, ka ir daudz labāks veids, kā tirgoties ar akcijām - binārās opcijas. Ar šo metodi tu vari vienmēr nopelnīt - neatkarīgi no tā vai cena kāps vai kritīsies! Tas pilnīgi izslēdz zaudēšanas riskus, jo, kamēr citi brokeri zaudē naudu, tu pelni naudu.

Lielākā daļa cilvēku slikti investē. Vēl cits no maniem priekšniekiem reiz nopirka Facebook akcijas, jo TV bija dzirdējis, ka Facebook paliek arvien populārāks. Principā, viņš nopirka akcijas un sagaidīja, ka to cena kāps mūžīgi. Tā, protams, nekad nenotiek. Lielākā daļa investēšanas iesācēju labākajā gadījumā iziet pa nullēm, sliktākajā gadījumā - zaudē daudz naudas. Apskati tabulu zemāk un novērtē kur lielākā daļa investoru nonāk.

Es, turpretim, vienmērnopelnu naudu. Un mani neinteresē, kura no kompānijām šobrīd ir veiksmīga. Man pat nevajag zināt par cik cena kāps vai kritīsies (ko būtu ļoti grūti precīzi paredzēt). Viss ko man vajag zināt - VAI cena kāps vai kritīsies. Šīs zināšanas man dod 50% iespēju prognozēt pareizi, ar maniem uzlabojumiem (skatīt zemāk), šī iespēja pieaug virs 90%. Mana iespēja nopelnīt ir 90%, un pat ierēķinot 10% gadījumus, kuros es zaudēju, es tik un tā nopelnu daudz vairāk šajos 90%.

Investējot parastajā veidā – bez manas stratēģijas 

.
63% investoru beigu beigās nenopelnīs neko, un viņu peļņa būs ± 2% Investoriem, kuri neko nenopelna, tāpat ir jāmaksā komisijas maksas brokeriem
31% investoru zaudē naudu. Viņu investīcijas krītas vērtībā inflācijas dēļ. Lielākā daļa investīciju nepārspēj inflāciju.
jenom 7% no investoriem parasti nopelna pēc 5-10 gadiemEs negribēju gaidīt 10 gadus. Man naudu vajadzēja pēc iespējas ātrāk!
Ko mēs no tā iemācāmies? Investīcijas fondos vai apdrošināšanā ir pilnīgi bezjēdzīgas. Tikai bankas ar to spēj pelnīt naudu!

Turpretī, sekojot manām pamācībām, Jūs iegūstat 3 priekšrocības 

Jums nav jāpieder akcijām

Tieši tā. Jums nevajag nodarboties ar sarežģītiem akciju darījumiem. Vienkārši izvēlieties vienu no piedāvātajiem akciju veidiem un nospiediet uz tā. Tieši tik vienkārši!

Jūs varat pelnīt no jebkurienes

Šodienas akciju tirgi vairs neatgādina filmās redzētās milzu telpas ar skaļiem brokeriem. Visu ir iespējams izdarīt internetā no savām mājām vai no jebkuras citas vietas!

Jūs varat pelnīt arī uz tirgus kritumiem

Ja nodarbojaties ar regulāru investēšanu, viss ir atkarīgs no kopējā ekonomikas stāvokļa. Turpretī, ar manu metodi ir iespējams pelnīt pat tad, kad ekonomiskā situācija pasliktinās!

Patiesībā ļoti maz cilvēku (mazāk par 7%) nopelna no investīciju fondiem. Tie daži, kas nopelna, ir eksperti, kas ir pētījuši šo jomu vismaz 8 stundas dienā vairāku gadu garumā. Savukārt man nav nekādas speciālas ekonomiskās izglītības. Es nekad neesmu neko padziļināti studējis. Bet, dodiet man vienu stundu dienā, un dažu stundu laikā es varu nopelnīt ar 90% iespējamību.

Tā kā es savu metodi varu pielietot katru dienu, es jau mēneša laikā biju panācis to, ko spētu investors 5-10 gadu laikā. Arī tu vari sasniegt tieši tos pašus vai pat labākus rezultātus, ja izlasīsi un sapratīsi manas pamācības. Tu vari sākt pelnīt naudu no mājām dažu dienu laikā. Vienkārši izdomā cik daudz tu vēlies pelnīt dienā un nauda sāks strādāt priekš tevis.

Tātad kā tas strādā?

Binārās opcijas ir labākas par jebkuru citu investīciju vai totalizatora veidu, jo binārās opcijas ir uzticamākas un ātrākas! Apskati zemāk novietoto bināro opciju salīdzinājumu ar likmi uz futbola maču. Uzreiz var viegli saprast kāpēc binārās opcijas ir labākas!

Veids, kas tevi NEPADARĪS bagātu

Vienkāršs sporta totalizatora likmes piemērs

Tu gribi likt likmi uz to, ka Liverpūla uzvarēs nākamajā mačā. Ja likmju koeficients ir 1.15 (tādas ir 3/20 no Lielbritānijas likmēm), tas nozīmē, ka, liekot 10€ un uzvarot, tiks saņemts 11.5€. Jūs nopelnat 1.5€. Jums jāgaida nākamā diena vai vismaz spēles beigas, lai saņemtu savu naudu. Nopelnītais naudas daudzums nav nekas liels un naudas saņemšana nav tūlītēja. Un galu galā, nekad nav iespējams būt absolūti pārliecinātam par sporta spēļu iznākumu, ja ņem vērā, ka iespējama arī kukuļdošana un korupcija ...

Ātrs veids kā pelnīt naudu

Vienkāršs kriptovalūtas opcijas piemērs

Teiksim, ka Jūs vēlaties likt likmi uz to, ka Bitcoin/EUR vērtība augs nākamo 60 sekunžu laikā. Šī valūtu pāra vērtība ir augusi pēdējas 30 minūte, tātad ir 100% pārliecinātība, ka tā turpinās augt nākamajā minūtē. Izmaksas likme ir 80% un Jūs liekat 10€. Vērtība tiešām augs un Jūs nopelnat 18€ (10€ ir Jūsu iemaksa, 8€ ir Jūsu laimests, jo izmaksas likme ir 80%). Nopelnītais daudzums ir ievērojams, jo pat, ja vērtība aug tikai par 0.01%, laimests tāpat ir 80%, vienmēr!

Vēl jo vairāk - Jums nav jāgaida, jo vienas pogas nospiešana no divām. prasa tikai 60 sekundes

Likmju likšana uz sporta pasākumiem var būt problemātiska. Investīciju fondi nepelna naudu. Taču,binārās opcijas ir daudz vienkāršākas un ar tām var ātri nopelnīt daudz naudas!

Kad Jūs liekat likmes uz binārajām opcijām, jūs varat nopelnīt daudz vairāk naudas, jo likmes tiek liktas tikai par kāpumu/kritumu \ un ne par precīzām vērtībām. Es pats bieži lieku likmes par lielu kompāniju akcijām, tādām kā - Coca Cola, Facebook un Apple. Bet, godīgi sakot, tam, par kādām akcijām jūs liekat likmes, nav nekādas nozīmes. Vienkārši sekojiet šiem pieciem soļiem:

Step #1 Es izvēlos vienas no mājaslapā piedāvātajām akcijām
Step #2 Es noskaidroju vai to vērtība augs vai kritīsies – (pamācība šim solim ir paskaidrota zemāk)
Step #3 Lai veiktu darījumu par 10€ es vienkārši nospiežu pogu (UP vai DOWN) un izvēlos likmes lielumu.
Step #4 Es gaidu 5 vai 10 minūtes, kuru laikā likme tiks novērtēta
Step #5 Nauda tiek ieskaitīta manā kontā - kopā 18€ (10€ - mans ieguldījums, plus 8€ peļņa)

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā

 
 
EUR/USD
+91%
+
$1000.00
Demo konts
Tirdzniecība tiks slēgta pēc sek..
Uzrādītie dati neatspoguļo reālo darījuma informāciju. Tās mērķis ir demonstrēt bināro opciju tirdzniecības būtību
Kļūsti par treideru!
Vai vēlaties uzzināt vairāk par binārajām opcijām vai arī tūlīt pat izmēģināt tirdzniecību demo kontā?
Lieliski
Pateicoties jūsu ieguldījumam $500 apmērā, jūsu peļņa no šī darījuma ir $500
Peļņa
$500
Uzrādītie dati neatspoguļo reālo darījuma informāciju. Tās mērķis ir demonstrēt bināro opciju tirdzniecības būtību
 
Izmēģināt par brīvu

Labākā lieta šajā tirgošanās metodē ir tas, ka akcijām nav jākāpjas par lielu summu. Ja akcijas ir novērtētas uz 50€, tad nav svarīgi vai to vērtība kāps līdz 51€ vai 55€, vai 50.01€. Ja likme tiek likta 10€ apmērā un akciju vērtība aug pat par vismazāko vērtību, Jūs VIENMĒR nopelnat 8€.

Lielākā daļa investoru vienkārši nopērk akcijas, patur tās pāris gadus un cer, ka varēs tās pārdot par pāris procentiem dārgāk. Tas nav pārāk prātīgi, es pavisam noteikti to neieteiktu darīt.   

Es nekad nelietotu tādu investēšanas metodi, jo man nauda ir vajadzīga uzreiz. Man ir vajadzīgs, lai naudu būtu iespējams nopelnīt dažu dienu vai pat tikai dažu stundu laikā. Patiecoties kriptovalūtas opcijām mana peļņa var būt vairāk nekā 80% mazāk nekā 50 minūšu laikā  

Kā es pelnu naudu

Apskati grafiku zemāk. Tas parāda, cik daudz naudas ir iespējams nopelnīt 30 minūtēs, četrās stundās un vienā mēnesī. Ja tu vēlies, vai tev nav pietiekami daudz brīva laika, ir iespējams veikt likmes arī retāk. Un arī pretēji, ja tev ir ļoti daudz brīva laika un tu vēlies nopelnīt ātrāk, tu vari likt likmes arī biežāk. Tas viss ir atkarīgs no tevis paša.

Veiksmīgie darījumi
Neveiktie darījumi
Neveiksmīgie darījumi
Kopējā peļņa

pēc 30 minūtēm22 €

32 € | (4)
0 € | (0)
-10 € | (1)
Noslēgtie darījumi: 5

pēc 4 stundām160 €

240 € | (30)
0 € | (2)
-80 € | (8)
Noslēgtie darījumi: 40

pēc 1 mēneša6420 €

7920 € | (990)
0 € | (60)
-1500 € | (150)
Noslēgtie darījumi: 1200

Es stundas laikā varu nopelnīt 50€-100€, jo es savus laimestus atkārtoti investēju. Katru reizi investējot 10€ es radu desmit piecu minūšu darījumus un mazāk kā stundas laikā es nopelnu 100€. Es sāku visai pieticīgi:

  • Pirmajā mēnesī, es strādāju 30 minūtes dienā ar 200€ depozītu. Mana peļņa bija 30€ dienā
  • Otrajā mēnesī, es strādāju 1 stundu dienā ar 500€ depozītu. Mana peļņa bija 100€ dienā.
  • Trešajā mēnesī, es strādāju 2 stundas dienā ar 1500€ depozītu. Mana peļņa bija 300€ dienā.
  • Šodien mana situācija ir pat vēl labāka.

Saskaitot visu kopā, es pelnu aptuveni 12000€ mēnesī. Sākumā tas šķita kā sapnis. Es pelnīju vairāk vienā dienā nekā es varēju nopelnīt vairākās nedēļās savā vecajā darbā. Sākumā es tam īsti pat neticēju, bet pēc veiksmīgas tirgošanās sešu mēnešu garumā, es sāku plānot savu nākotni. Jā, man vēl joprojām ir 'jāstrādā' katru dienu, bet es to varu darīt internetā no jebkurienes un es varu izvēlēties, cik ilgi es to gribu darīt. Pārsvarā es strādāju aptuveni stundu dienā un to visu es varu izdarīt savā gultā, sēžot pidžamā.

BEZMAKSAS reģistrācija Sāciet pelnīt naudu

Draudzene man prasīja, kas man vislabāk patīk manā naudas pelnīšanas veidā. Būtībā man patīk ļoti daudz lietas saistībā ar to. Vienā teikumā es to nevaru pateikt, bet apkopojot sanāk šādi:

  1. 60%-90% peļņa īsā laika brīdī. Ir iespējams veikt likmes par 30 minūtēm, 1 stundu vai pat 60 sekundēm
  2. Nav nepieciešamas eksperta zināšanas
  3. Ir iespējams pelnīt naudu mājās vai ar telefonu, kad esi ceļā
  4. Nav vajadzīgas specializētas programmas - visu ir iespējams paveikt interneta pārlūkā
  5. Jebkurā brīdī ir iespējams izņemt savu naudu un nosūtīt to uz savu bankas kontu

Tendences noteikšana

Lai gan tas varētu izklausīties sarežģīti, mana metode būtībā ietver tikai 3 iespējas. Protams, nav viegli paredzēt akciju vērtības gada griezumā. Bet par laimi, binārās opcijas atļauj veikt ļoti īsa perioda likmes , kas ilgst tikai 30 minūtes vai pat tikai 60 sekundes. Tā arī ir galvenā manas metodes priekšrocība. Un kas ir pats svarīgākais - tas ir iemesls, kāpēc es pelnu tik daudz naudas! Šis teksts ir paskaidrots zemāk ar trim teikumiem:

Augšupejoša tendence

Kad akcijās novērojama augšupejoša tendence (kolonnā pa kreisi), vienmēr liec uz īstermiņa kāpumu. Tirdzniecība biržā

Ja grafiks ir audzis pēdējās padsmit minūtes, kā redzams šajā attēlā, tad ir skaidri zināms, ka tas turpinās augt arī turpmākās pāris minūtes.

Lejupejoša tendence

Kad akcijās novērojama lejupejoša tendence (kolonnā pa kreisi), vienmēr liec uz īstermiņa kritumu. Forex tirdzniecība

Ja grafiks ir krities pēdējās padsmit minūtes, kā redzams šajā attēlā, tad ir skaidri zināms, ka tas turpinās kristies arī turpmākās pāris minūtes. Tāpēc būtu jāliek uz kritumu (PUT).

Stagnējoša tendence

Kad akcijās novērojama stagnācija (cena nemainās), pagaidi kādu brīdi vai atrodi citu akciju veidu Tirdzniecības noteikumi

Ja grafiks pēdējo minūšu laikā nav mainījies, tad labāk nogaidīt, kamēr tas sāks mainīties, vai arī atrast kādu citu akciju veidu.

Ja 30 minūtes tev šķiet pārāk ilgi, ir iespēja likt likmes arī uz 60 sekundēm (1 minūti). Šajās likmēs jūsu iespējas laimēt ir gandrīz 100%.

Labākais noteicējs vai akciju vērtība augs vai kritīsies ir akciju vērtības grafiks par pēdējo stundu. Šis grafiks ir pieejams bezmaksas Jūsu kontā uzreiz pēc reģistrācijas.

Kāpēc šī metode ir tik ienesīga? Gluži vienkārši tāpēc, ka tā atļauj pelnīt gan tad ar akciju vērtību kāpumu, gan ar akciju vērtību kritumu. Man akcijas nemaz nepieder, bet es tāpat varu veikt darījumus ar vienu vienkāršu peles klikšķi! Jebkuram, kuram pieder akcijas, un tās tiek uzglabātas vairākus gadus, tirgus krituma rezultātā radīsies zaudējumi. Ne man - es vienmēr pelnu naudu! Šo sistēmu es pielietoju jau gandrīz gadu un katrā no mēnešiem mana bilance ir bijusi pozitīva un es esmu nopelnījis. Gan tad, kad tirgus aug, gan tad, tirgum bijis kritums. :-)

Ir ļoti grūti prognozēt ilgtermiņa tendences un precīzus ciparus. Taču, tas nemaz nav svarīgi! Piemēram, ja Facebook akcijas ir augušas katru dienu šomēnes un no rīta akciju vērtība ir 100€, būtu grūti uzminēt vai akciju vērtība vakarā būs 101€ vai 102€. Bet precīza vērtība nav svarīga – tev tikai jāzina, ka vērtība augs.

Ir vairāki noteikumi, kas vienmēr palīdz noteikt cenas augšanas vai krišanas iespējamību. Lielākā daļa cilvēku šos noteikumus nezin. Kad es strādāju par kravas automašīnas šoferi, vakaros prom no mājām man bieži kļuva garlaicīgi, kā rezultātā es izlasīju daudz un dažādas izglītojošas grāmatas. Un tieši šajās grāmatās es atradu šos noteikumus :-) Es uzskaitīšu visus no tiem oranžās tabulās. Lūdzu, izlasi tos uzmanīgi un centies izprast – šie padomi ir nenovērtējami un sekojot tiem tu pelnīsi naudu jau no pirmās dienas!

Kad notiek KĀPUMI vai KRITUMI

Valūtu pāri

Kriptovalūtas opcijas var izmantot arī tirdzniecībā ar valūtas pāriem. Tas atkal varētu izklausīties sarežģīti, bet patiesībā tas ir ļoti vienkārši. Piemēram, valūtu pāris varētu būt USD/EUR, kura vērtība varētu būt 1,4. Tas ir maiņas kurss un tas norāda, ka tu vari samainīt 1 Eiro pret 1.4 dolāriem. Valūtu pāru vērtība mainās katru dienu, bet ir vienkāršs veids kā pelnīt naudu ar tiem. Izpēti statistiku pēc (reģistrēšanās (visi rādītāji ir pieejami bezmaksas)) un atrodi vismaz divus vienas valūtas pārus. Piemēram, atrodi USD/EUR un USD/GBP.

Ja abi pāri krīt, ir garantēts, ka tie turpinās kristies nākamajās minūtēs. Šajā gadījumā liec likmi uz kritumu (put).

Darījumu veikšanas perioda sākums un beigas

Biržām ir dažādi darba laiki, piemēram, Ņujorkas birža strādā no 9:30 līdz 16:00 pēc Ņujorkas laika, kas ir no 14:30 līdz 21:00 pēc Lielbritānijas laika (GMT). TIklīdz tirgošanās sākas, akciju vērtības parasti aug, jo cilvēki sāk pirkt un pārdot to, kas viņiem ir vajadzīgs. Pretēji - tieši pirms tirgošanās beigām, akciju vērtības parasti krītas. Visi, kuriem gribējās pārdot akcijas dienas laikā, bet tā arī nesanāca, nāksies samazināt cenas dienas beigās, jo viņiem patiešām ir vajadzība pārdot šīs akcijas. Tāpēc akciju cenas bieži krītas tuvojoties darba dienas izskaņai.

Tātad, sākoties biržas darba dienai, liec uz cenas augšanu, beidzoties biržas darba dienai, liec uz cenas krišanu.

Akciju vērtība vienmēr krīt pēc dividenžu izmaksas

Dažas akciju kompānijas izmaksā dividendes, kas būtībā ir kā samaksa akcionāriem. Ir tāda lieta kā ierakstu datums, kurā dividendes tiek izmaksātas akcionāriem, kuriem pēc akciju saraksta, konkrētajā dienā pieder kompānijas akcijas. Parasti ir viena, divas vai četras šādas ierakstu dienas gadā. Ja šajā dienā tev pieder firmas akcijas, tad saņemsi dividenžu izmaksu, taču tas nav svarīgākais, vissvarīgākais ir tas, ka akciju vērtība VIENMĒR samazinās pēc ierakstu datuma. Tas notiek ar praktiski visām akcijām ar dividendēm, un ir ļoti uzticams veids kā paredzēt akciju cenu virzību.

Pēc reģistrēšanās, noskaidro nākamās ierakstu dienas datumu(un šai dienai sekojošo rītu) un liec likmi uz kritumu.

Dabas katastrofas un nemieri

Šis ir pavisam skaidri - ja konkrēts reģions piedzīvo plūdus, viesuļvētru, zemestrīci vai teroristu uzbrukumu, variet būt diezgan droši, ka akciju vērtība kritīsies. Ja tā notiek, lieciet likmes uz kritumu. Ja francijā ir streiks, tad Peugeot akciju vērtība kritīsies. Ja pēdējo stundu laikā ir Japānā ir notikusi zemestrīce, tad JPY ( Japānas jēnas) valūtas kurss kritīsies. Es ieteiktu sekot šādām lietām cieši līdzi, jo uz tām būs jāreaģē tajā pašā dienā vai nākamajā dienā.

Streiku, protestu vai nemieru gadījumos vienmēr liec uz kritumu!

Finanšu rezultātu publiskās paziņošanas

Lielām kompānijām ir pienākums paziņot savus finanšu rezultātus publiski. Tas notiek ik pa 3 mēnešiem. Vienkāršs un pierādīts veids ir pārbaudīt šos rezultātus. Ja tie ir pozitīvi, tad akciju vērtība augs rezultātu publiskās paziņošanas dienā. Ja finanšu rezultāti ir labi, liec uz augšanu tajā pašā dienā.

Ja kompānija izziņo sliktus finanšu rezultātus, liec uz kritumu!

Investējamais apjoms

Lai gan minimālā iemaksa ir 200€, ir ieteicams iemaksāt vismaz 500€, jo šādā veidā peļņa būs vairāk nekā divas reizes ātrāka. Pēc depozīta veikšanas, nesāc uzreiz tirgoties ar visu kapitālu. Sadali iemaksāto daudzumu un tirgojies tikai ar daļu no tā. Īsumā:

Iemaksātais daudzums Maksimālais viena darījuma lielums gaidāmā peļņa mēnesī
200€ 10€ 1000€
500€ 25€ 2500€
1000€ 50€ 5000€
5000€ 250€ 25000€

 

Tā kā es saprotu, ka sākumā visas šīs zināšanas vienkopus var likties sarežģītas, es esmu izveidojis mazu kopsavilkumu par to, kā jebkurš ar dažiem vienkāršiem soļiem var sāk pelnīt.

Īsumā
Solis # Kas jādara Ierosinājumi un padomi
1 Reģistrējies mājaslapā, kas piedāvā bināro opciju tirgošanās veidu! Visgudrāk ir piereģistrēties vismaz 2 vietās(šeit un šeit), jo šādā veidā naudu būs iespējams pelnīt divreiz ātrāk. Ja rodas kādas problēmas reģistrējoties, tad jākontaktējas ar palīdzības dienestu pa telefonu vai caur e-pastu.
2 Iemaksā sākotnējo iemaksu, kuru lietosi likmju likšanai. Tirgošanās mājaslapas tiek auditētas un tām pieder Eiropas Savienības licences. Depozīts ir drošs un naudu var izņemt jebkurā brīdī. Ja neiemaksāsi pietiekami lielu apjomu, metode nevarēs pilnvērtīgi strādāt! Minimums ir 250€.
3 Sāc likt īstermiņa bināro opciju likmes Es ieteiktu censties nopelnīt 10% sava depozīta katru dienu. Ja iemaksāji 500€, centies nopelnīt 50€ dienā. Tavu darījumu ilgumam nevajadzētu pārsniegt 30 minūtes.
4 Izlasi šo īso aprakstu un iemācies, kad likt uz kāpumu un kad uz kritumu Kad gribi likt uz kāpumu, spied UP pogu (UP dažreiz tiek saukts par CALL). Kad gribi likt uz kritumu, spied DOWN pogu (DOWN dažreiz tiek saukts par PUT).
5 Šajā mājaslapā var atrast aktuālākos padomus par to, kā tirgoties tieši šodien. Šos padomus sniedz profesionāli baņķieri, kuru atalgojums ir atkarīgs no šo padomu veiksmīguma. Citos vārdos - kad tu pelni naudu, arī viņi pelna naudu. Tātad viņu interesēs ir dot pēc iespējas labākus padomus. Tas viss tiek piedāvāts mājaslapā par brīvu, tāpēc izmanto šo informāciju maksimāli! :-)

Tev nevajag veikt nekādas padziļinātas analīzes. Tev nevajag sēdēt un pētīt finanšu tirgu... Es pats neko nezinu par ekonomiku, bet tik un tā es spēju nopelnīt vairāk par 10000€ izmantojot binārās opcijas. Viss, kas ir vajadzīgs ir grafiki, kas atrodami tavā kontā (šeit). Vidēji rēķinot, es esmu veiksmīgs 5 no 6 darījumiem, ļoti bieži pat 6 no 6 (100%; veiksmīgo darījumu procents). Ja viena no likmēm neizdodas , tad tas nav pasaules gals, jo galu galā ilgtermiņā es pelnu naudu un tas ir pats galvenais. Lai pelnītu naudu, ir vajadzīgi veiksmīgi vismaz 50% no darījumiem, bet manā gadījumā mans veiksmīgo gadījumu procents ir pat 85-100 %; kas līdz ar citām lietām nozīmē to, ka es pelnu naudu 10 reizes ātrāk nekā investori, kas nelieto manu metodi.

Reģistrēties
Start now

Trīs vienkārši soļi, lai sāktu tirdzniecību!

Manu metodi nevar pielietot visur. Lielākā daļa banku un brokeru nezin, ko tieši dara mana metode. Un pat, ja viņi par to zin, tad viņi nekad nekad to nepiedāvātu parastajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu licencētu brokeri, kurā pelnīt naudu. Šie ir mani divi iecienītākie brokeri. Reģistrējies vienā no tiem vai pat abos. Abi piedāvā padomus un video pamācības - pilnīgi par brīvu.

Izmēģiniet stratēģiju demo versijā:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresīvs brokeris, kuram ir patiešām lielisks klientu atbalsta dienests un neliela minimālā iemaksa
Mans ātrais padoms: Brokerim ir bezmaksas demo versija un ļoti zema minimālā iemaksa
Minimālā iemaksa: $5
 

  Make Money Robot

Vienkāršs robots, kas automātiski izdara binārās izvēles, pat ja esat iesācējs
Mans ātrais padoms: Iesaku tirgoties ar valūtu pāriem, piemēram, EUR/USD vai CNY/USD.
Minimālā iemaksa: $200
 
 


  etoro (77.219.3.*) rakstīja

vai akceptejat izveli?    Etoro

Sveiks! Gribu jautat vai akcepte ari “etoro” lapas izmantosanu? Jo neviena no Jusu iedotajiem nevaru pieklut...

  Valdemārs Plēve (77.219.4.*) rakstīja

Miljoni...    Nav.com

Man nepietiek ar 10k mēnesī. Vēlos, kādus 15m mēnesī.... Vai ir "metode", kas ražo 15m mēnesī, vai vairāk??

  Maris (91.200.64.*) rakstīja

Kā tas darbojas?

Sveiki,Kaspar!kā shi metode darbojas pelnīšanas man īsti nav skaidra cik iesākumā ir nauda jaiegulda?Cik bija minēts tad 200 eiro.

  Dace (80.89.73.*) rakstīja

par darbu    latvijas pasta LV-4729

kas tas par darbu un ka es varu nopelnit naudu sezot majas

  liga (212.3.195.*) rakstīja

sveiks    Binomo

sveisk kaspar. gribeju uzinat cik ilga laika nauda parskaitas uz manu kontu? un man ir velviens jautajums. cik ilgi savu nopelnito naudu es varu glabat Binomo konta,jo es viju atstajusi nelielu sumu,pec trim dienam iegajuieksa Binomo un tur tas naudinas vairak nebiaj kapec ta?

  Liga (89.201.116.*) rakstīja

Ka parskatit naudu us savu kontu.    Pelninaudu

Man ir divi jautajumi,cik ir pati mazaka summa ar kuru var sakt pelnit iemaksajot? Un nopelnito naudu ka var parskaitit uz savu kontu,kur tiesi jaiet un kas jadara lai nauda butu mana konta?

  Kārlis (80.89.73.*) rakstīja

Izņemt naudu    IQoption

Sakiet, lūdzu, caur kuru no piedāvātajām iespējām izdevīgāk izņemt peļņu, ja man ir swedbank?

  Aigars (80.89.74.*) rakstīja

Binomo

Vai kāds lieto šo brokera mājas lapu Binomo.com ?
Ja ir kāds kas lieto tad lūdzu sazinaties ar mani. tl 26329199

  Paula (212.3.195.*) rakstīja

Uzzināt.    Swedbank

Kā varētu sākt procesu?

  VALERIJS (90.141.64.*) rakstīja

Par pirmo iemaksu.

SVEIKI, KASPAR. ES IESĀKU SADARBOTIES AR KOMPĀNIJU OPTEK. VIŅI PIEPRASA PIRMO IEMAKSU VEIKT 2000EUR APMĒRĀ. ES TĀ KĀ RAUSTOS TĀDU SUMMU MAKSĀT. JŪS MINAT KA PIETIEK AR 250EUR.

Visi komentāri (jaunā lapā)
 
 
 

 Pievienot jaunu komentāru!

Uzjautājiet jebko vai dalies pieredzē
Tu saņemsi detalizētus norādījumus pa e-pastu.